Postegro nasıl çalışır?

Yüce Beratus

Decapat
Daha fazla  
Merhaba.
Meccut Instagram hesabımı depo olarak kullanıyorum 2000 küsur gönderi ve 0 takipçi var.
Postegro isimli siteyi öğrendim hesabıma bakan var mı diye merak edip giriş yaptım 6-7 kişi profilime bakmış isimlerini öğrenmem gerekiyor ama asıl sorun şu an o değil.
Sorun hesabımı 2 kere Unlist'e kaydetmeleri için talep gönderdim cevap vermiyorlar.
Belki gizlemişlerdir diye başka hesaptan kontrol ettim ve eklerdeki bildirimle karşılaştım. Uygulamayı kullanmayanlar görünmüyormuş ama ben bu konuyu açmadan 30 dk önce kendi hesabımla giriş yapmıştım ve test için arkadaşımın hesabına baktım.
Şimdi benim şahsi depo olarak kullandığım hesabım güvende mi yoksa sonradan görebilirler mi?

Dosya Ekleri

• B5F65340-EE94-40A9-AE3E-5495FDC48AF0.png
    B5F65340-EE94-40A9-AE3E-5495FDC48AF0.png
    317,2 KB · Görüntüleme: 124
Bildiğim kadarıyla buraya giriş yaptığın anda senin takip ettiğin kişilerin profilleri Postegro'ya gidiyor. Eğer buraya görünmesini istemediğin bir hesapla girmediysen veya takipçin girmediyse sorun olmaz diye tahmin ediyorum.

Postegro'nun çalışma mantığı uygulamayı kullanan profillerin takip ettikleri arasında köprü kurmak. Eğer takipcisi olmayan hesap kullanıyorsanız görme şansları yok.

Birde konudan bağımsız ama depo olarak Telegram'ı kullanın, instagram'a atılan fotoğraflar 10 kat küçültülüyor.

Geri
Yukarı