Power Boost gerçekten çok mu kötü?

Yaninda anakarti goturebilir mesela. Ani yuksek, dusuk voltaj gelirse korumasi yoksa problem, cok isinirsa PSU ve aşırı isinma korumasi yoksa problem. Korumasi varsa bile ne kadar saglar bilemem. Bu dediklerim sizi korkutmasin, belki hiçbir şey olmaz. Ama iste Power Boost belirsiz, onu diyorum. Kaliteli model marka olsa, korumalari denenmis bir marka olsa bu ihtimaller azalir.

Cok az bir bütçe. Tunçmatik olmali en az.
Peki hocam, korumaların olduğunu öğrenmenin yolu yok mudur? Hocam bana tek kafalı priz lazım, yani çoklu priz gibi değil, tekli onlarda düşük fiyat.

Peki hocam, korumaların olduğunu öğrenmenin yolu yok mudur? Hocam bana tek kafalı priz lazım, yani çoklu priz gibi değil, tekli onlar düşük fiyat.

Power Boost ve model numarasini yazip PSU'nun ozelliklerine bak sitesine girerek orada yaziyordur ozellikler. Muhtemelen vardir.

Power Boost ve model numarasini yazip PSU'nun ozelliklerine bak sitesine girerek orada yaziyordur ozellikler. Muhtemelen vardir.
Hocam PSU kasa ile geldi, yani pek birşey yok maalesef.

Ya da ben bulamadım.

Hocam çok teşekkürler, çok sağ olun. Akım koruması var, akım korumalı priz almaya gerek var mı? sanırsam yok, çok teşekkürler tekrardan hocam, sağ olun.

Hocam çok teşekkürler, çok sağ olun. Akım koruması var, akım korumalı priz almaya gerek var mı? Sanırsam yok, çok teşekkürler tekrardan hocam, sağ olun.

Ocp, ovp falan kendi sitesine baktim oyle net yazili korumalar bulamadim ama akim koruma yaziyor Akakçe linkinde ve epey. Yani cok kotu degil, bir süre idare eder. En alt modeli degilmis en azindan. Akim korumali priz daha cok joule degerine gore yildirima karsi korumaya yardimci olur.

Benzer bir PSU'yu kullanıyorum, yani Power Boost filan değil no name Çin malı bir şey. Muhtemelen Power Boost'ta üstüne sticker basılmışıdır. 1.5 yıldır bir sorun yaşamadım, ama önermemde.

Ocp, ovp falan kendi sitesine baktim oyle net yazili korumalar bulamadim ama akim koruma yaziyor Akakçe linkinde ve epey. Yani cok kotu degil, bir süre idare eder. En alt modeli degilmis en azindan. Akim korumali priz daha cok joule degerine gore yildirima karsi korumaya yardimci olur.

Peki hocam çok teşekkürler, sağ olun, içim rahatladı, buralar da yıldırım çok nadiren oluyor hocam o yüzden pek gerekli değil.

Geri
Yukarı