Power Boost PSU cidden kötü mü?

Kasası neyse de PSU'su sıkıntı, benim sistemim bir günde 2 kere aniden kapandı. Kullandığım güç kaynağının markası High Power, bu marka yerine PowerBoost veya Rampage kullanıyor olsaydım başıma kötü şeyler gelebilirdi. Kaliteli güç kaynaklarına göre korumaları yok.

Kesinlikle kullanmayın. Onun yerine biraz daha para biriktirip Corsair, Cooler Master, Thermaltake, Aero Cool gibi markalara terfi edin

Kasası neyse de PSU'su sıkıntı, benim sistemim bir günde 2 kere aniden kapandı. Kullandığım güç kaynağının markası High Power, bu marka yerine PowerBoost veya Rampage kullanıyor olsaydım başıma kötü şeyler gelebilirdi. Kaliteli güç kaynaklarına göre korumaları yok.
4 kere elektirik kesintisi yaşadım ben. :D Powerboost ile... Allah'a emanetim ben şu durumda hakkını helal et.

Patlama ihtimali yüksek. Dayımın bilgisayarında 3-4 yıldır var herhalde hala patlamadı ama bu sende patlamayacak anlamına gelmez. Değiştir bence.

Kasası neyse de PSU'su sıkıntı, benim sistemim bir günde 2 kere aniden kapandı. Kullandığım güç kaynağının markası High Power, bu marka yerine Power Boost veya Rampage kullanıyor olsaydım başıma kötü şeyler gelebilirdi. Kaliteli güç kaynaklarına göre korumaları yok.

Benim de kapandı ve PSU Rampage ve bir şey olmadı tamam olabilir ama High Power'da da olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı