Powercolor Radeon R9 390X DEVIL Görüntülendi

• Konuyu başlatan tonyjaa321
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 36
  • Görüntüleme 7B
45669_01_hands-one-powercolors-next-gen-radeon-r9-390x-video-cards_full.jpg
45669_03_hands-one-powercolors-next-gen-radeon-r9-390x-video-cards_full.jpg
45669_04_hands-one-powercolors-next-gen-radeon-r9-390x-video-cards_full.jpg
45669_05_hands-one-powercolors-next-gen-radeon-r9-390x-video-cards_full.jpg
45669_06_hands-one-powercolors-next-gen-radeon-r9-390x-video-cards_full.jpg
PowerColor-R9-290X-DEVIL-1.jpg
PowerColor-R9-290X-DEVIL-3.jpg

Kaynak: videocardz.com

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam Ordinaryüs Profesör konuştu almayın diyorsa almayın. Çünkü MSI daha iyi tamam mı :)

Foruma hap atıp mı giriyorsunuz anlamadım ki. Şu konuyu baştan aşağı oku, al bizim ülke. Şimdi tane tane anlatayım: Alıntı yaptığın mesajda anlatmaya çalıştığım PowerColor'ın bu kadar adi bir ürün üretecek kadar kalitesiz bir şirket olmadığıydı. Hap kullanmıyor olsan mesajı okuduğunda, "Adam markayı değil de resimdeki ürünü eleştirmiş. Bunun yanıltıcı bir haber olduğunu düşünüyor. Yani muhtemelen PowerColor'ın çıkaracağı ürün bu değil" derdin. Yani demen gerekirdi. Deseydin çok daha iyi olurdu. Şimdi sen oy da kullanacaksın. Türk kahvesi iç gitmeden önce.

Doğru çünkü oyunları tasarımı oynatıyor bence tasarımı çok güzel birkaç değişiklikle birlikte dahada güzel olucaktır. Ekran kartı alıyorsunuz araba almıyorsunuz kasanın içine takıp bırakıcaksınız hergün ekran kartına mı bakıcaksınız?

Açıkçası yapmadığım bir şey değil. Bir kartın dizaynı ve malzemesindeki kalite, onun albenisidir. Siz araba alırken sadece kaputun altına mı bakıyorsunuz? Olur da ekran kartı almak istediniz ve R9 390X alacaksınız diyelim. R9 390X'de karar kıldığınızda, geriye sizi ilgilendiren R9 390X kartlarının dizaynı ve vereceği sağlamlık hissiyatı olacaktır, değil mi?

Yorumlarım, benim şahsi düşüncemdir. Kartın dış görünüşü gerçekten çok kötü. R9 390X gibi bir karta hiç yakıştıramadım bu dizaynı. Önünde MSI, ASUS, XFX gibi çok güzel dizayn yapan firmalar varken, insanların bu kartı almak isteyeceğini pek düşünmüyorum.

Amd yine yapti yapacagini. Nvidia fanlarinin uykusunu kaçirtir bu ozellikler ve guzellik....

Bir kere şunu belirtmek isterim ki siz daha fanlık ve fanboyluk kavramlarını ayrıştıramamış bir kişiliksiniz. Bir şirkete,oyuna fan olmakla fanboy olmak arasında dağlar kadar fark var. Fan olmak demek, o firmayı seven ama eksiklerini de eleştirebilendir. Fanboy ise o firmayı seven ne kadar kötü özelliği olursa olsun toz kondurtmayan kişidir. Yani Nvidia fanı olan birisi, AMD daha iyi bir ürün çıkarsa yine AMD'ye çamur atmaz amma velakin fanboy olan kişi AMD daha iyi olsa bile sırf fanboy olduğu için ille de Nvidia der ve ben Technopat sosyal üyelerinin fanboy olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta Nvidia'nın da kötü bir yanı var ise eleştiriyorlar tıpkı AMD'de olduğu gibi. Yani Nvidia fanlarının AMD daha iyi bir kart çıkarttı diye uykusu falan kaçmaz o fanboylara ait bir özelliktir.

Tasarıma ben de bir şey diyemem ancak şu malzeme kalitesiyle piyasaya üst segment kart süreceklerse cidden şirketi kapatıp gitsinler. Fotoğraflardan bile burnuma o adi siyah plastiğin ağır kokusu buram buram geldi. Ha bu arada NVidia, MSI ya da başka bir markayı savunduğumu düşünen vatandaşlar bir hafta önce sattığım sisteme de bakabilirler, çok tatlı oluyor buradan okumak. Yahu çekilecek çile değilsiniz ne yalan söyleyeyim. Buraya "gözünüz kapalı alın" yazsam benden iyisi olmayacak.

Bir kere şunu belirtmek isterim ki siz daha fanlık ve fanboyluk kavramlarını ayrıştıramamış bir kişiliksiniz. Bir şirkete,oyuna fan olmakla fanboy olmak arasında dağlar kadar fark var. Fan olmak demek, o firmayı seven ama eksiklerini de eleştirebilendir. Fanboy ise o firmayı seven ne kadar kötü özelliği olursa olsun toz kondurtmayan kişidir. Yani Nvidia fanı olan birisi, AMD daha iyi bir ürün çıkarsa yine AMD'ye çamur atmaz amma velakin fanboy olan kişi AMD daha iyi olsa bile sırf fanboy olduğu için ille de Nvidia der ve ben Technopat sosyal üyelerinin fanboy olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta Nvidia'nın da kötü bir yanı var ise eleştiriyorlar tıpkı AMD'de olduğu gibi. Yani Nvidia fanlarının AMD daha iyi bir kart çıkarttı diye uykusu falan kaçmaz o fanboylara ait bir özelliktir.
Sen yemedin içmedin 2 kelimeye 2 sayfa cevap yazdin ha degişik kişilik. Mukemmelsiniz yeni nesil genclik. Yilmadan cevaplara devam. Demekki dogru yolda gidiyorsunuz.

Sen yemedin içmedin 2 kelimeye 2 sayfa cevap yazdin ha. Mukemmelsiniz yeni nesil genclik. Yilmadan cevaplara devam. Demekki dogru yolda gidiyorsunuz.

Evet, yemedim içmedim ve bana göre yanlış olan yorumunuza bana göre doğru olan yorumumla cevap verdim. Bu mudur bizi mükemmel yapan? Evet her zaman bana göre yanlış olan cevaplara yılmadan, yorulmadan bana göre doğru bir şekilde cevap vermeye devam edeceğim.

Powercolor markasi adi parça kullanmaz. O siyaz bolgede belli bir alaşimdir plastik olurmu bilgisayar kurdusunuz hepiniz bu detayi nasil kaçirirsiniz. Benim denedigim tum Powercolorlar kaliteliydi.

Evet, yemedim içmedim ve bana göre yanlış olan yorumunuza bana göre doğru olan yorumumla cevap verdim. Bu mudur bizi mükemmel yapan? Evet her zaman bana göre yanlış olan cevaplara yılmadan, yorulmadan bana göre doğru bir şekilde cevap vermeye devam edeceğim.
Aferin sanada benim yazdigimi hakli çikardin sonuçta. Ama neyse sen yoluna devam et guzel.

Foruma hap atıp mı giriyorsunuz anlamadım ki. Şu konuyu baştan aşağı oku, al bizim ülke. Şimdi tane tane anlatayım: Alıntı yaptığın mesajda anlatmaya çalıştığım PowerColor'ın bu kadar adi bir ürün üretecek kadar kalitesiz bir şirket olmadığıydı. Hap kullanmıyor olsan mesajı okuduğunda, "Adam markayı değil de resimdeki ürünü eleştirmiş. Bunun yanıltıcı bir haber olduğunu düşünüyor. Yani muhtemelen PowerColor'ın çıkaracağı ürün bu değil" derdin. Yani demen gerekirdi. Deseydin çok daha iyi olurdu. Şimdi sen oy da kullanacaksın. Türk kahvesi iç gitmeden önce.
Beni eleştiren kafaya bak sen ne kadar ironik :) Doğru o kartı Powercolor üretmedi kendiliğinden geldi oraya. Devil modellerini Powercolor üretir. Ordaki plastikten kartın alınamayacak olduğunu anladın ya helal olsun kaldı ki orası plastik olursa o kart yüksek sıcaklıklarda sorun çıkartır bu kadar düşüncesiz değillerdir emin ol. Oyumu kullanırken sana sorucak değilim kime istersem ona veririm oyumu.

Açıkçası yapmadığım bir şey değil. Bir kartın dizaynı ve malzemesindeki kalite, onun albenisidir. Siz araba alırken sadece kaputun altına mı bakıyorsunuz? Olur da ekran kartı almak istediniz ve R9 390X alacaksınız diyelim. R9 390X'de karar kıldığınızda, geriye sizi ilgilendiren R9 390X kartlarının dizaynı ve vereceği sağlamlık hissiyatı olacaktır, değil mi?

Yorumlarım, benim şahsi düşüncemdir. Kartın dış görünüşü gerçekten çok kötü. R9 390X gibi bir karta hiç yakıştıramadım bu dizaynı. Önünde MSI, ASUS, XFX gibi çok güzel dizayn yapan firmalar varken, insanların bu kartı almak isteyeceğini pek düşünmüyorum.
Düşüncene saygım sonsuz tasarımı iyi olan ürün istersin hiçbir şey diyemem ama kartın sağlamlığı olmasa o firma zaten piyasada tutunamaz emin ol.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı