Powercolor Radeon R9 390X DEVIL Görüntülendi

• Konuyu başlatan tonyjaa321
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 36
  • Görüntüleme 7B
45669_01_hands-one-powercolors-next-gen-radeon-r9-390x-video-cards_full.jpg
45669_03_hands-one-powercolors-next-gen-radeon-r9-390x-video-cards_full.jpg
45669_04_hands-one-powercolors-next-gen-radeon-r9-390x-video-cards_full.jpg
45669_05_hands-one-powercolors-next-gen-radeon-r9-390x-video-cards_full.jpg
45669_06_hands-one-powercolors-next-gen-radeon-r9-390x-video-cards_full.jpg
PowerColor-R9-290X-DEVIL-1.jpg
PowerColor-R9-290X-DEVIL-3.jpg

Kaynak: videocardz.com

Son düzenleyen: Moderatör:
Beni eleştiren kafaya bak sen ne kadar ironik :) Doğru o kartı Powercolor üretmedi kendiliğinden geldi oraya. Devil modellerini Powercolor üretir. Ordaki plastikten kartın alınamayacak olduğunu anladın ya helal olsun kaldı ki orası plastik olursa o kart yüksek sıcaklıklarda sorun çıkartır bu kadar düşüncesiz değillerdir emin ol. Oyumu kullanırken sana sorucak değilim kime istersem ona veririm oyumu.

Güzel nokta yakalamışsın. Bunu gözden kaçırmamalıydım. Üzerinde koskoca "Devil" yazıyor. İnanabiliyor musun? "Devil" hem de büyük harflerle. Bir de "Hybrid" yazmışlar ki müthiş. Replika iPhone'un üzerinde de "iPhone" yazıyor. Aman tanrım! O halde Apple olmalı.

Bence de bana sormamalısın. Yalnızca ayık olduğundan emin ol.

Yaptığın yorumu kendin bile anlamıyorsun doğruları söylemek zorunamı gidiyor? Yok Powercolor yapmamış bilmem ne soruyorum işte kendiliğinden gelmedi ya oraya birde şaka yapmış yaptığın espiriden zeka yaşının ne olduğu çok rahat belli oluyor. İnsanlarla birde dalga geçermiş gibi yorum yapıyor. Allah için yaşını yazsana buraya bana ayık olmayı öğretiyorsun kendin ayık mısın o bile şüpheli ama ayık olamazsın çünkü olmayan zekayla nasıl ayık olucaksın ki o da doğru.

Yaptığın yorumu kendin bile anlamıyorsun doğruları söylemek zorunamı gidiyor? Yok Powercolor yapmamış bilmem ne soruyorum işte kendiliğinden gelmedi ya oraya birde şaka yapmış yaptığın espiriden zeka yaşının ne olduğu çok rahat belli oluyor. İnsanlarla birde dalga geçermiş gibi yorum yapıyor. Allah için yaşını yazsana buraya bana ayık olmayı öğretiyorsun kendin ayık mısın o bile şüpheli ama ayık olamazsın çünkü olmayan zekayla nasıl ayık olucaksın ki o da doğru.

Yaşım 24. Saymadım ama kimlikte öyle yazıyor. Şimdi al şu linki incele. http://www.powercolor.com/us/products_features.asp?id=423 Ya da inceleme, anlatmaktan yoruldum. Şunu üreten markayla, konuya eklenen resimdeki ürünü ürettiği iddia edilen marka aynı. Hani insana mantıklı gelmiyor bakınca değil mi? Ya haberi yayınlayan site elde etmesi hiç de zor olmayan parçaları bir araya getirip insanları kandırıyor, ya da Computex'te gösterilmek için hazırlanan bir prototip. Hadi iyi akşamlar.

powercolor-devil-13-hd-7990-3.jpg

Zamanın benimki kadar ziyan olmasın. Buyur, HD 7990.

Son düzenleme:
Ben kartı çok beğendim. Türkiye fiyatlarını merak ediyorum. Bir de performansı tabi ki.

Powercolor markasi bir araba markasi olsaydi toyota lexus neyse o olurdu tamam bir Mercedes degil ama mukemmel şik kartlar üreten kaliteli bir marka. Bir keresinde aşiri voltaj sorunundan bileşenler tukendi ama r9 280 powercolor taş gibi bir sorun çikmadi. Tum firmalarda hata olur o başka bir şey ...

Son düzenleyen: Moderatör:
Belki hayran kitlesinin 3D yazıcıdan yaptığı bir makette olabilir neden böyle sert bir tartışmaya girdinizki arkadaş bunu anlatmak istedi sanırım. Plastik dedeğiniz kısım bana mat taşlanmış metal gibi geliyor nedense :D

Yaşım 24. Saymadım ama kimlikte öyle yazıyor. Şimdi al şu linki incele. http://www.powercolor.com/us/products_features.asp?id=423 Ya da inceleme, anlatmaktan yoruldum. Şunu üreten markayla, konuya eklenen resimdeki ürünü ürettiği iddia edilen marka aynı. Hani insana mantıklı gelmiyor bakınca değil mi? Ya haberi yayınlayan site elde etmesi hiç de zor olmayan parçaları bir araya getirip insanları kandırıyor, ya da Computex'te gösterilmek için hazırlanan bir prototip. Hadi iyi akşamlar.

Eki Görüntüle 74566

Zamanın benimki kadar ziyan olmasın. Buyur, HD 7990.
Kardeş boşuna tartışıyoruz ne Powercolor bana birşey veriyor ne sana. Kart prototip olabilir diyeceğim Computex fuarında genelde piyasaya sürülmeden önce tanıtılır yani kart prototipe hiç benzemiyor. O kartın plastik kısmı eğer plastikse kart ısınınca sorun olucaktır ben böyle bir hata yapıcaklarını sanmıyorum renginden dolayı plastik gibi görünüyor olabilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı