Poyrazhosting güvenilir mi?

MyriadL

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Web hosting almayı planlıyorum, Poyraz Hosting güvenilir midir? Fiyatlar rakiplerine göre çok uygun.

Poyraz hostingte yıllık olanla Turhost'un aylık olanı neredeyse birebir amatörüm fazla bir beklentim yok başlangıç için ileride daha profesyonel firmalara geçebilirim.

Güvenlik ihlalleri çok fazla bahsettiğiniz host firmasında güvenliğinizi ihlal ediyorlar ve casus yazılımlar ile emeklerinizi çöğ yapıyorlar. Turhost şiddetle öneriyorum.

Güvenlik önlemi derken mesela Papara hayalet kart ile ödeme yapmayı düşünüyorum onun dışında farklı bir tavsiyeniz varsa belirtirseniz iyi olur.
Güvenlik ihlalleri çok fazla bahsettiğiniz host firmasında güvenliğinizi ihlal ediyorlar ve casus yazılımlar ile emeklerinizi çöğ yapıyorlar. Turhost şiddetle öneriyorum.

Daha uygun fiyatlı birden fazla domain barındırabilen bir hosting firması önerir misiniz düşük bütçeli olacak şekilde.

Güvenlik önlemi derken mesela Papara hayalet kart ile ödeme yapmayı düşünüyorum onun dışında farklı bir tavsiyeniz varsa belirtirseniz iyi olur.

Daha uygun fiyatlı birden fazla domain barındırabilen bir hosting firması önerir misiniz düşük bütçeli olacak şekilde.
Turhost firması ile canlı görüşme yapabilir ve fiyat da yardım isteyebilirsin. onun dışında önerebileceğim pek bir host firması yok.

Geri
Yukarı