800TL pre-workout önerisi

saranai

Centipat
Daha fazla  
Pre-workout alacağım fiyat 800 son. İdman için güzel etkisi olacak bir şey olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok kullanmadım idmanda enerjim düşük kalıyor onun için alacaktım.

Tamamdır thirty-One diye bir pre-workout var diğer preler bunun yanında hiç kalıyor isterseniz alın fakat 1 ölçek almayın yarım ölçek alın çünkü içeriği gerçekten sert. Zamanla alıştıktan sonra tam ölçek almayada başlayabilirsiniz. Eğer baktınız güvenilir gelmediyse darkzone da alabilirsiniz.

Tamamdır thirty-One diye bir pre-workout var diğer preler bunun yanında hiç kalıyor isterseniz alın fakat 1 ölçek almayın yarım ölçek alın çünkü içeriği gerçekten sert. Zamanla alıştıktan sonra tam ölçek almayada başlayabilirsiniz. Eğer baktınız güvenilir gelmediyse darkzone da alabilirsiniz.

Grizzone markasını çok araştırmadım fakat duydum almaya değer mi iyi bir marka mı?

Grizzone da thirtyone da bir nevi aynı. Thirtyone ürünlerini Grizzone'dan üretiyor. Ve soruna gelecek olursak Grizzone iyi bir markadır fakat ben thirtyone tavsiye ederim. Bu arada ne kadar süredir spor yapıyorsunuz?

Yaklaşık 3 aydır spor yapıyorum pre kullanmamda sorun olur mu ki antrenmanlarda güçsüz kalıyorum bunun dışında creatin ve Hardline 3matrix whey kullanıyorum

Yaklaşık 3 aydır spor yapıyorum pre kullanmamda sorun olur mu ki antrenmanlarda güçsüz kalıyorum bunun dışında creatin ve Hardline 3matrix whey kullanıyorum.

Yani daha erkensin aslında ama sorun olmaz. Eğer uykunuzu alamıyorsanız veya yoğun bir işte çalışıyorsanız alabilirsiniz. Thirtyone öneriyorum yeniden alacaksanız bunu alabilirsiniz. Şunu da söyleyeyim aroma yok üründe yani tadı kötü ağzınıza atıp direk içmenizi tavsiye ederim.

Yani daha erkensin aslında ama sorun olmaz. Eğer uykunuzu alamıyorsanız veya yoğun bir işte çalışıyorsanız alabilirsiniz. Thirtyone öneriyorum yeniden alacaksanız bunu alabilirsiniz. Şunu da söyleyeyim aroma yok üründe yani tadı kötü ağzınıza atıp direk içmenizi tavsiye ederim.

Uykumu tam alıyorum fakat okul ev spor yürüyerek git gel derken çok yoruyor idmandada o yorgunluk yüzünden tam performans veremiyorum

Geri
Yukarı