Supplement Pre-workout önerisi

Rambo 89

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Yaşadığım olaylardan dolayı strestimi atmak amacıyla yaptığım vücut geliştirme sporunu 1 üst kademeye taşımak istedim.
Amacım 2 3 ayda vücutsal yapıyı değiştirecek bir protein tozu önerisidir.
Link olarak kaliteli ve orta derece protein tozları önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kingsize Beast Mode çok fazla öneriliyor. Kullanan bir kaç arkadaşımın önerisiyle ben de bugün satın aldım. Kullandıktan sonra etkisini gerçekten çok iyi hissettiriyormuş.

He sen protein tozu istemişsin. Protein tozu kas çıkartmaz sadece vücudunu destekler. Protein eksikliğini tamamlamana yarar. Diğer arkadaşın dediği gibi düzgün bir diyet ve antrenman yapmadan vücut yapını değiştiremezsin. Protein tozu çok da gerekli değil. Tavuk göğsü ve pilav yapsan daha uyguna geliyor ve yediğin şeyi biliyorsun en çoktan.

Protein tozu vücudunu değiştirmez, o dediğin anabolik ilaçlardır. Onları da bir çok salonda illegal şekilde alabilirsin ama tanıdık yoksa arada sahte alma ihtimalin çok yüksek. Zaten anabolik ilaçlar sağlığa çok zararlıdır.

Merhaba. Yaşadığım olaylardan dolayı strestimi atmak amacıyla yaptığım vücut geliştirme sporunu 1 üst kademeye taşımak istedim.
Amacım 2 3 ayda vücutsal yapıyı değiştirecek bir protein tozu önerisidir.
Link olarak kaliteli ve orta derece protein tozları önerebilir misiniz?
Dediğiniz streoide giriyor fakat öyle birşeye sakın bulaşmayın. Pre workout olarak bütçe belirtmemişsin bütçene göre 2sinden birini tercih edebilirsin. HIQ SMASH PRO 2.0 507G Kingsize Nutrition Beast Mode 1000 Gr - Güç Ve Performans

Geri
Yukarı