Pre workout tadı nasıl bastırılır?

Ablaci

Hectopat
Herkese selam. Ben Grizzone markasının Preforce pre-workoutunu aldım. İced lemonade aromalı. Bunun tadı iğrenç, içilmiyor. Ucundan alsanız bile o kusma hissi geliyor. Grizzone markasına yazdım. Bir sıkıntı yok, normal, her gün yeni olarak çıkıyor ürünler, bozulma falan da olamaz, sorun yok, açılmış ürünü alamayız dediler. Yani kısacası elimde kaldı. E içilmiyor da. Ben bunun tadını nasıl bastırıp kullanırım?

Herkese selam. Ben Grizzone markasının Preforce pre-workoutunu aldım. İced lemonade aromalı. Bunun tadı iğrenç, içilmiyor. Ucundan alsanız bile o kusma hissi geliyor. Grizzone markasına yazdım. Bir sıkıntı yok, normal, her gün yeni olarak çıkıyor ürünler, bozulma falan da olamaz, sorun yok, açılmış ürünü alamayız dediler. Yani kısacası elimde kaldı. E içilmiyor da. Ben bunun tadını nasıl bastırıp kullanırım?
Su hariç bir şey içildiğini hiç duymadım

Su hariç birşey ile içemezsiniz, suyun mlsini arttırın anca öyle olur diye tahmin ediyorum

Pre-Workout'u bile zor içiyorsanız, diğer saf ürünlerle işiniz zor. Su oranını artırın, eğer aromalı Pre-Workout içemiyorsanız, Arjinin veya Sitrülin gibi ürünlerde hastanelik olursunuz.

Hastanelik kelimesini mecazi olarak kullandım. Tadı çok kötü anlamında.

Eğer çok zorlanıyorsanız bir miktar meyve suyuyla karıştırın fazla olmayacak şekilde.

Pre-workout'u bile zor içiyorsanız, diğer saf ürünlerle işiniz zor. Su oranını artırın, eğer aromalı pre-workout içemiyorsanız, arjinin veya sitrülin gibi ürünlerde hastanelik olursunuz.

Hastanelik kelimesini mecazi olarak kullandım. Tadı çok kötü anlamında.

Eğer çok zorlanıyorsanız bir miktar meyve suyuyla karıştırın fazla olmayacak şekilde.

Grizzone'nin presinde sorun olduğunu düşünüyorum çünkü daha önceden başka pre workoutlar da içtim tadı yine acıydı ama içilmeyecek kadar değildi arjinin de kullandım hiç sorun olmadı fakat Grizzone'nin pre workoutunu içemiyorum tadı inanılmaz kötü diline değdiği gibi mide bulandırıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı