Prime B350M-K Windows 7 Kurulumu | Klavye ve Fare Çalışmıyor

Birolltopall

Hectopat
Telefonumun gerekli ayarları için 2. harddiskime Windows 7 kurmak istedim. Ama bir sıkıntı var UEFI olarak flash bellek hazırladım ve Boot ettim. Kurulum aşamasına gelene kadar fare ve klavye çalışırken kurulum ekranında hiçbiri çalışmıyor. Windows ortamında diğer harddiskime Windows 7 kurabilir miyim? Bildiğiniz yardımcı programlar var mıdır acaba? Şimdiden teşekkür ederim, iyi forumlar.

Sorun çözüldü mü?
Mallasef program çalışıyor yaklaşık 2-3 saat çalıştırdım patchedimg.iso yu çıkarmadı
Sorun hala devam ediyorsa "MSI Smart Tool" kullanabilirsiniz. Internette nasıl yapılacağı hakkında videolar var.
Anakartım Asus ama olur mu ki ?
Acaba herhangi başka bir bilgisayarda format atıp kendi sistemime taksam harddiski sorun yaşar miyim

Son düzenleme:
Mallasef program çalışıyor yaklaşık 2-3 saat çalıştırdım patchedimg.iso yu çıkarmadı

Acaba herhangi başka bir bilgisayarda format atıp kendi sistemime taksam harddiski sorun yaşar miyim
Yaşarsın çünkü 3.0 Portları gerekiyor.
Eğer upload edebilirsem sana patched.iso atarım mail'den

Asus olması sorun olmaz, çözüme ulaşamadıysanız deneyebilirsiniz. Bu arada programı kullanmadan önce "USB Sürücüsü Ekle" seçeneğinde tik olduğundan emin olun.

Bende aynı sorunu yaşıyorum. win7 yüklü eski hard diskimi yeni sisteme taktım. Windows onarma ekranına atıyor fakat klavye mouse devre dışı kalıyor. biostan hangi ayarı yapmam gerek x470 pro carbon anakartım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı