Prime Gaming kapsülündeki 30 günlük XP takviyesi hemen etkinleşiyor mu?

partylikeits1941

Hectopat
Makaleler
1
Ben bayadır LoL girmiyorum. Prime Gaming'teki kapsülleri topladım topladım istifledim. Bir tanesini şimdi açtım, 30 günlük XP takviyesi geldi. Ben bunu açtığım gibi takviye etkin oldu mu, yoksa bir yerden etkinleştirmem mi lazım? Bunu şunun için soruyorum, eğer aktifleşmişse kalan kapsülleri açmayayım da boşa gitmesinler şimdi. Yok eğer böyle bir yerde istiflenip, istediğimiz zaman etkinleştirebiliyorsak kalan kapsülleri de açacağım. Teşekkürler şimdiden.

Evet kapsülü açar açmaz 30 günlük XP takviyesi etkinleşmiş oluyor. Profilinizdeki şampiyon flaması altında takviyenin etkinleştiğini görebilirsiniz.
Teşekkürler hocam. Peki ardarda açtığım kapsüllerdeki XP takviyeleri 30+30+30 olacak şekilde birleşebiliyor mu? Yoksa kalan kapsülleri açarsam takviyeler boşa mı gider?

Teşekkürler hocam. Peki ardarda açtığım kapsüllerdeki XP takviyeleri 30+30+30 olacak şekilde birleşebiliyor mu? Yoksa kalan kapsülleri açarsam takviyeler boşa mı gider?
Kapsüllerin sizlere verdiği avantajlar ilk gün de etkinleştirilse son gün de etkinleştirilse aynı avantaja sahip olacağından dolayı evet. XP takviyeleri birleşiyorlar.

Bende XP takviyesi 26 gün kaldı. 4 galibiyet kaldı diyor. Üst üste 3 Win aldım hala aynı. Sadece normal oyunda mı geçerli?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı