Çözüldü Prime H310M-F r2.0 ile RTX 2060 Super uyumlu mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bütçe
?

Whups

Decapat
Daha fazla  
RAM
Turbox 2x8 (16 GB Ram)
İşlemci
i5 9400F
Merhaba şu anda;

Prime H310M-F r2.0

Anakarta sahibim.
2060 Super ekran kartı alsam bir sorun çıkar mı? Ayrıca sormak istediğim bir şey var 2. el ekran kartı alınır mı? 230v set upımı besler mi? Ve ekran kartı markası öneriniz var mıdır?

Uyumlu ancak alacağınız kartın fiyatı ne? Belki daha iyi öneri çıkar. Evet, ikinci el ekran kartı alınır. Gerekli testleri yaparsınız ve Param güvende açmasını istersiniz.

Uyumlu ancak alacağınız kartın fiyatı ne? Belki daha iyi öneri çıkar. Evet, ikinci el ekran kartı alınır. Gerekli testleri yaparsınız ve Param Güvende açmasını istersiniz.

Ekran kartından bahsediyor iseniz 4000-6000 civarı bir fiyat düşünüyorum. MSI alırım sanırsam. Anakarttan bahsediyorsanız şu anda kullandığım anakart H310M.

Kasanın arka USB girişlerin vs. olduğu yerde AC 230v yazıyor sticker ile. Power Supply ne kullanıyorum bilgim yok maalesef hazır sistem olarak almıştım öncesinde.

Ben Palit 3070 aldım ikinci el olarak herhangi bir sıkıntı çıkarmadı bana ve fiyatı nerdeyse 1/3 e denk geldi. Furmark sıcaklık, hız değerlerini internetteki sıfır kartların değerleriyle kıyaslaman, testleri ayrıca uzun süreli tutman lehine olacaktır lakin soğuk lehim gibi bir durumu varsa 5-10 dakikalık testlerde çıkmayabiliyor.

Ekran kartından bahsediyor iseniz 4000-6000 civarı bir fiyat düşünüyorum. MSI alırım sanırsam. Anakarttan bahsediyorsanız şu anda kullandığım anakart H310M.

O bütçe ile en az RX 6600, RTX 3060 12 GB alınmalı. RX 6700, RX 6700 XT modelleri de düşebilir. AMD sevmiyorsan 3060 12 GB kovala. Güç kaynağının üzerindeki marka modeli yollar mısın?

O bütçe ile en az RX 6600, RTX 3060 12 GB alınmalı. RX 6700, RX 6700 XT modelleri de düşebilir. AMD sevmiyorsan 3060 12 GB kovala. Güç kaynağının üzerindeki marka modeli yollar mısın?

Öncesinde hazır sistem olarak almıştım 2021 civarında. Amd işlemciler anakartımla uyumlu olmadığı için kullanamıyorum. Güç kaynağını göremiyorum maalesef. Sadece AC 230V yazısı var adaptörün olduğu kısımda.

Öncesinde hazır sistem olarak almıştım 2021 civarında. Amd işlemciler anakartımla uyumlu olmadığı için kullanamıyorum. Güç kaynağını göremiyorum maalesef. Sadece AC 230V yazısı var adaptörün olduğu kısımda.
Yazdıkları AMD işlemci değil, ekran kartı modelleri ve fena değiller ama bence Nvidia DLSS olarak daha verimli çalışıyor FSR'ye nazaran.

Yeni konular

Geri
Yukarı