Ubisoft Connect Prince of Persia the Lost crown Deluxe Ubisoft+ ile 174 TL

Şimdi oyun kalıcı mı değil mi kütüphane de?
Ubisoft+ aboneliği ile sen oyunu aslında satın almıyor kiralıyorsun abonelik bitiminde oyun kütüphanende yüklü olsa da sanırım oynayamayacaksın.
Burada daha detaylı bir bilgi var;

Ben VPN açmadan Ubisoft + sekmesine hiçbir şekilde ulaşamadım. Defalarca gir çık yaptım fakat erişilmedi. Bu sebepten VPN kullanmak durumunda kaldım. 1 ay bu saydığım oyunların oynanıp bitirilmesiş için zaten yeterli bir süre. Ben illa kalıcı kütüphanemde tutacağım diyenler için açmadım konuyu. Bu paraları vermek istemeyenler olabilir.
sahip olmadıktan sonra oyun kiralamanın bence bir anlamı yok

Şöyle düşün aylık 179 TL'ye Ubisoft'un neredeyse tüm oyunlarını oynayabiliyorsun. Bazı oyunların bir sürü DLC ve add On'ları da ücretsiz geliyor.
Ben birkaç gün önce Ubisoft+ ile Anno 1800 ve Assassin's Creed Mirage kurdum satın almaya kalksam sadece ikisi toplam 2400TL civarı yapıyor. Daha bunlar gibi bir sürü oyun oynayabiliyorsun. Bence mantıklı bir seçim.

Aslında fiyatına göre mantıklı üyelik alınca avatar vs gibi oyunlarda oynanabilir 1 ayda 3-4 oyun bitirilirse fazlasıyla karlı geldi bana sistem.

Aynen öyle. Oyun çıktığı ilk günden itibaren de oynayabiliyorsun.

Ubisoft Plusta Gamepass gibi bir abonelik sistemi, nasıl yenilemeyince Gamepassi oyuna erişemezseniz aynısı olur. Kütüphaneye eklemek bilgisayara indirmek ile aynı şey değil.

Ben hala Ubisoft+'a erişemiyorum. Mesaj dönen de olmadı henüz üyeliği olanlar bir deneyebilir mi bir zahmet bir sıkıntı var mı yoksa sorun bende mi ?
Teşekkürler

Ben hala Ubisoft+'a erişemiyorum. Mesaj dönen de olmadı henüz üyeliği olanlar bir deneyebilir mi bir zahmet bir sıkıntı var mı yoksa sorun bende mi ?
Teşekkürler
Bende de ilk girdiğimde 'ülkenizde erişemezsiniz' gibi bir ibare bulunuyodu. Üyelik alıp VPN ile 1-2 sefer giriş yaptıktan sonra artık vpn ile girmesem de ubisoft plus sekmesine sorunsuz girebiliyorum. Sizde de böyle olacak diye %100 garantisi olduğunu söyleyemem.

Bende de ilk girdiğimde 'ülkenizde erişemezsiniz' gibi bir ibare bulunuyodu. Üyelik alıp VPN ile 1-2 sefer giriş yaptıktan sonra artık vpn ile girmesem de ubisoft plus sekmesine sorunsuz girebiliyorum. Sizde de böyle olacak diye %100 garantisi olduğunu söyleyemem.
Evet web üzerinden Ubisoft+ sekmesine girdiğimde aynı uyarıyı ben de alıyordum. Sonra üye olduktan sonra Ubisoft Connect üzerinden sorunsuz eriştim ( VPN olmadan ) ama bu sadece 1 gün sürdü. Son 3 gün erişemiyordum. Bugün Discord'da birinin tavsiyesi ile Beta moduna geçip oyun kütüphaneme girip aşağı indiğimde Ubisoft+ ile indirebileceğim oyunları görebildim çok şükür. Ama normal mod'da hala erişemiyorum.

Kiralama mantığına en azından Türkiye'de sıcak bakmak gerekiyor. 1000tl den aşağı oyun alınmıyor. Netflix, Prime video gibi bakmak lazım bence. Prince of persia veya ac mirage gibi nispeten kısa oyunlarda(sonsuza kadar oynayamayacağın) bu yöntem mantıklı olabilir. Herkesin kendi fikri tabii. Teşekkürler konu için ben bilmiyordum, oynamak istiyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı