Process Monitor raporlama yapmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

enises

Zeptopat
Daha fazla  
Process Monitor'u indirip zlorigin indirdiğimde sorunları raporlamak istedim fakat oyunu açtığımda raporlama işlemi gelmiyor. Bembeyaz boş sayfa veriyor. Ne yapmalıyım? CTRL'e tuşu falan hepsini biliyorum. Her şeyi doğru yaptığıma eminim.

Son düzenleyen: Moderatör:
CTRL + E raporlamayı başlatmalı. Program açılmadan önce CTRL + E yapın, hatalı programı açın.

Yazılı ve videolu anlatımlara bakınız.

CTRL + E raporlamayı başlatmalı. Program açılmadan önce CTRL + E yapın, hatalı programı açın.

Yazılı ve videolu anlatımlara bakınız.

Yapıyorum fakat boş ekran şeklinde kalmaya devam ediyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (88).png
    Ekran Görüntüsü (88).png
    751,5 KB · Görüntüleme: 53
Aşağıdaki gibi yapılmalı. Filtreleme yaparken bir sorun olsa gerek.

1626970978419.png

Bu ekranda aynı şeyler geçerli. Sadece is ile then arasına Origin.exe yazıp raporlamayı başlatın ve sonra uygulamayı çalıştırın. Bu sorununuzu çözecektir.

Aşağıdaki gibi yapılmalı. Filtreleme yaparken bir sorun olsa gerek.

Eki Görüntüle 1115402

Bu ekranda aynı şeyler geçerli. Sadece is ile then arasına Origin.exe yazıp raporlamayı başlatın ve sonra uygulamayı çalıştırın. Bu sorununuzu çözecektir.
Söylediğiniz şekilde yapıyorum aslında. İlk yaptığımda oldu ama programdan çıkmak zorunda kaldım. Tekrar girdiğimde bir daha olmadı.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (89).png
    Ekran Görüntüsü (89).png
    795,3 KB · Görüntüleme: 51
O şekilde yaptım ilk girdiğimde direkt raporları veriyor ama yine oyuna bastığımda vermiyor. Silmem gereken başka bir şey var mı burada acaba ?
Ben sorununuzu tam olarak anlayamadım. Origin için aldığınız raporda başka bir oyunun raporunu göremezsiniz. Bir oyunun raporunu almak istiyorsanız onun için ayrı bir filtreleme yapmalısınız.

Geri
Yukarı