Profesyonel Mikrofon Tavsiyesi

Makaleler
5
Yer
Antakya, Hatay
Daha fazla  
Meslek
Hemşire
Merhaba arkadaşlar. Ben ayaklı bir mikrofon almaya karar verdim. Profesyonel, adi olmayan kaliteli ve sağlam bir ürün almak istiyorum. "Gaming" tarzı şeyler almayacağım. Almak istediğim mikrofon türü fotoğraftaki gibidir. Ürünü dizüstü bilgisayarda kullanacağım. Direk jak girişinden takacağım. Fotoğraf örnektir.

MC-810UBO_02_Codenser_Mikrofon.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
USB mikrofonlarıda takıp kullanabilirsin en fazla driver ister. Behringer C1U daha kaliteli fakat CAD U37 tam f/p mikrofonu bir arkadaşım satıyor 120TL'ye .

Öncelikle bilgilendirme için teşekkürler. Alırsam sıfır ürün alacağım. Yurt dışından alacağım. Fakat gümrükte takılır diye korkuyorum. Euro sınırı 75 ama dolar sınırını bilmediğim için korkuyorum.

Rode'lara bakabilirsin. Gördüğüm kadarıyla çoğu şarkıcılar onu kullanıyor ama kullanım amacına bağlı. Ona göre bir şeyler önerelim. Mikrofonların çok farklı kullanım amaçları var. Amazon'dan alacaksanız ödeme esnasında gümrük + kargoyu da ödüyorsunuz. Siz bekliyorsunuz, o geliyor. Türkiye'ye gelmeyen ürün zaten sizin sepetinize eklenmez.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı