Profesyonel Valorant oyuncusu olmak için gereken minimum Hz ve gecikme nedir?

Arkadaşlar anlama sorununuz mu var anlamadım :D ben size 60 Hz ile yücelik olan adamın 240 ile iş yapabileceğini işin önce kişide bittiğini devamında ekipmanlara kaldığını anlatmaya çalışıyorum siz bana gelmiş saçma sapan şeylerden bahsediyorsunuz :D

İstediğin kadar iyi oyna 60 Hz ile profesyonel olamazsın. Ayrıca sadece Hz'de değil ekipmanın yetersizse bile profesyonel oyuncu olamazsın.
Dostum benim demeye çalıştığım şey o değildi, sadece Hz ve gecikme süreleri bir profesyonel oyuncu olmak için yeterli olmadığını söylemiştim.

:D çıkarımınıza hayran kaldım. Kitap okur muydunuz? Eli kolu tutmayan adama verelim e sporcu ekipmanları olsun e sporcu?

Sadece ekipman ile iyi bir oyuncu olmazsınız. Ama ekipmansızda iyi bir oyuncu olamazsınız. 2 3 adam vuruyorsunuz diye kendinizi iyi oyuncu sanmayın.

Dostum benim demeye çalıştığım şey o değildi, sadece Hz ve gecikme süreleri bir profesyonel oyuncu olmak için yeterli olmadığını söylemiştim.
Arkadaş sorusunda minimum Hz ve gecikme için bir değer istemiş, sizden fikir almak istemiş. Siz sadece onlarla olamazsınız diyorsunuz. Adama hiç yardımcı olmuyorsunuz, aksine zararınız var.

Tüm dünya çapında profesyonel olmak istiyorsanız 0.5ms 240 Hz monitör %100 şarttır. Kendi çapınızda ve Valorant'ın rank sisteminde profesyonel olmak istiyorsanız 1ms 144Hz monitör şarttır. Saçma sapan Hz olmadan oynayamıyorsa ne işine yarar muhabbetlerine bakma arkadaşlar senin sorduğun sorudan alakasız cevaplar veriyorlar.

Arkadaş sorusunda minimum Hz ve gecikme için bir değer istemiş, sizden fikir almak istemiş. Siz sadece onlarla olamazsınız diyorsunuz. Adama hiç yardımcı olmuyorsunuz, aksine zararınız var.
Dostum yardımcı oldum ya zaten. 😃 Arkadaşın en azından 144hz ve 1ms gecikme süresinin gayet yeterli olduğunu ve profesyonel bir oyuncu olmanın sadece Hz ve gecikme süresinden ibaret olmadığını kendi bileğiyle alakalı olduğunu açıklayarak kendisine yardımda bulunduğumu düşünüyorum.

Dostum yardımcı oldum ya zaten. 😃 Arkadaşın en azından 144Hz ve 1ms gecikme süresinin gayet yeterli olduğunu ve profesyonel bir oyuncu olmanın sadece Hz ve gecikme süresinden ibaret olmadığını kendi bileğiyle alakalı olduğunu açıklayarak kendisine yardımda bulunduğumu düşünüyorum.

Konuda sorulan soru "Profesyonel Valorant oyuncusu olmak için gereken minimum Hz ve gecikme nedir?" verdiğiniz cevap;

"Profesyonel olmak sizin elinizdedir Hz ve gecikme değerlerinin elinde değil, ama çoğu profesyonel oyuncu en azıdan 1ms 144Hz kullanıyor."

Verilen ilk bilgi yanlış profesyonel oyuncu olmanın birinci şartı ekipmandır. Ekipmanın yoksa bileğinin bir amacı yok.

Çoğu profesyonel oyuncu 144 Hz kullanıyor demişsin. Hangi profesyonellerden bahsediyorsun? Gerçek profesyonelden bahsediyorsan 144 Hz 1900'lerde kaldı.

Konuda sorulan soru "Profesyonel Valorant oyuncusu olmak için gereken minimum Hz ve gecikme nedir?" verdiğiniz cevap;

"Profesyonel olmak sizin elinizdedir Hz ve gecikme değerlerinin elinde değil, ama çoğu profesyonel oyuncu en azıdan 1ms 144Hz kullanıyor."

Verilen ilk bilgi yanlış profesyonel oyuncu olmanın birinci şartı ekipmandır. Ekipmanın yoksa bileğinin bir amacı yok.

Çoğu profesyonel oyuncu 144 Hz kullanıyor demişsin. Hangi profesyonellerden bahsediyorsun? Gerçek profesyonelden bahsediyorsan 144 Hz 1900'lerde kaldı.
Birinci şartı sence gerçekten ekipman mı? Oyunu ne kadar sevdiğin, oyunda ne kadar iyi/tecrübeli olduğun, takımla çalışmakta iyi olup olmadığın gibi etmenler varken birinci şart ekipman mı gerçekten dostum?

144Hz muhabbetine gelicek olursam, orda açıklamasam da en azından kendi ülkesinde veya çevresinde iyi bir başarı elde etmesi için 144Hz 1ms'nin yeterli olduğunu söyleseydim daha iyi olabilirdi, sonuçta arkadaşın direk TenZ ile kapışacağı yok ya.

Ama yine de kısıtlı olarak'ta olsa yalnış bilgi verdiğim için özür dilerim. İyi akşamlar.

Birinci şartı sence gerçekten ekipman mı? Oyunu ne kadar sevdiğin, oyunda ne kadar iyi/tecrübeli olduğun, takımla çalışmakta iyi olup olmadığın gibi etmenler varken birinci şart ekipman mı gerçekten dostum?

144Hz muhabbetine gelecek olursam, orada açıklamasam da en azından kendi ülkesinde veya çevresinde iyi bir başarı elde etmesi için 144Hz 1Ms'nin yeterli olduğunu söyleseydim daha iyi olabilirdi, sonuçta arkadaşın direk TenZ ile kapışacağı yok ya.

Ama yine de kısıtlı olarak da olsa yanlış bilgi verdiğim için özür dilerim. İyi akşamlar.

Boş ver aga bu arkadaşlar 500Hz monitörlü adamları profesyonel yolda ilerlediğini zannetsin.

Geri
Yukarı