Program geliştiriyorum

SH1MORTAL

Centipat
Daha fazla  
Program geliştiriyorum performans attırma uygulaması. Bitmesine az kaldı ve bu uygulamayı nerede paylaşıp etkileşim alabilirim? Web siteme koyacağım fakat yeterli olmayacaktır. Yardımınız lazım. Pc programı.

Program geliştiriyorum performans attırma uygulaması. Bitmesine az kaldı ve bu uygulamayı nerede paylaşıp etkileşim alabilirim? Web siteme koyacağım fakat yeterli olmayacaktır. Yardımınız lazım.

Uygulama mobil ise Play Store'ya da App Store'ya gönderebilirsiniz.

PC ise ilgili yere.

Biraz araltırırsanız nasıl yapılacağını öğrenirsiniz bilgim olsaydı size aktarırdım ama maalesef.

Github'a koyun, burada konu açın, web sitenize koyun, internetten güvenli olan dosya indirilebilecek sitelere bakabilirsiniz.
Uygulama bedava olacaksa gezginler tarzı sitelere koymak boş olabilir ama koyarsanız reklam da yaparsınız. Program için özel bir web sitesi de hazırlayabilirsiniz.

Program geliştiriyorum performans attırma uygulaması. Bitmesine az kaldı ve bu uygulamayı nerede paylaşıp etkileşim alabilirim? Web siteme koyacağım fakat yeterli olmayacaktır. Yardımınız lazım. Pc programı.
Github'da paylaşmak iyi olacaktır. İsterseniz open-source olarak paylaşıp topluluk geliştirmelerine göre şekillendirebilirsiniz programı.

Yeni konular

Geri
Yukarı