Programlama Bootcampleri almak mantıklı mı?

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba iyi sosyaller. Front end eğitimleri izleyip öğrenmeye çalışıyorum. Ailem bana bilgeadam akademi isimli bir eğitim şirketini gösterdiler fakat fiyatları maalesef benim bütçemin çok üstünde en düşük eğitim 200 bin liradan başlıyor. Sizce bu Bootcamp'ler alınabilir mi yoksa Udemy gibi sitelerden kendi kendime öğrenmem mümkün müdür?

Merhaba iyi sosyaller. Front end eğitimleri izleyip öğrenmeye çalışıyorum. Ailem bana bilgeadam akademi isimli bir eğitim şirketini gösterdiler fakat fiyatları maalesef benim bütçemin çok üstünde en düşük eğitim 200 bin liradan başlıyor. Sizce bu Bootcamp'ler alınabilir mi yoksa Udemy gibi sitelerden kendi kendime öğrenmem mümkün müdür?

O kadar para harcamanıza gerek yok. Online kaynaklardan yararlanın, en basitten başlayarak öğrendiklerinizi uygulaya uygulaya ilerleyin. Artı yapay zeka uygulamalarından da birçok şey öğrenme imkanınız olabilir bu konuyu da araştırın bence.

İngilizceniz varsa kaynaklar sınırsız. Oxford'un Harvard'ın ücretsiz eğitimleri var.
Onun dışında Türkçe olarak Youtube, BTKAkademi, Udemy gibi seçenekleriniz var.

Paranızı dolandırıcılara yedirmeyin 200.000TL'ye yazılım eğitimi satan insanların dolandırıcı olduğunu düşünüyorum.

Hayir, bir iki gunluk konuyla asinalik saglayan workshoplar faydali olur, 6 aylik kurslar degil. Sertifikalarini da kimse sallamaz.

Egitim dili Turkce olan hicbir IT egitim materyalinin degeri yok piyasada.

Geri
Yukarı