Programlama için dil önerisi

İlk önce okuduğunu anlama meselesinden bahseden sensin birde gelip bana laf anlatıyorsun, bu kafa ile bu zamana kadar yaşamış olman mucize, evet belki hayatım kadar kod yazmış olabilirsin, ama ben senin gibi birçok kişinin hayallerinde bile ulaşamayacağı şeyleri yazdım, öyle senin gibi birçok sefer ctrl c kod kullanmadık. Ayrıyeten dünyayı değiştirme vizyonu olsun olmasın sizin gibiler yüzünden insanlık gelişmiyor, çok stabil düşünüyorsun, hee şimdi düşünmüyorum deme düşünmesen zaten bana gidip işime yarayabilecek bir dili anlatırdın, herkesin uzmanlaştığı bir alan var çünkü.

Web programlama ve oyun tasarımı hariç takılıyorum.
Senin yazılıma başlaman değil, tedavi görmen gerekiyor. Psikolog da çözemez senin derdini, ilaç yazma yetkisi olan Psikiyatrlar ancak ilgilenir seninle. Toplumda değil Bakırköy'de olman lazım.

Hayatında başarılar da dilemiyorum, zira bu karakterle ilerleyebileceğin maksimum üç beş sene vardır.

Hee ben hobin ne anladım, abartılıyor zannediyordum Pythonu, iyiye benziyor.
Benim söyleyeceğim bir konu ise: İşletim sistemleri, yapay zeka, masaüstü uygulamaları vb. gibi konularda popüler olan C++.

Ama kime göre neye göre tartışması ucu açık bir konu. Ama C++ hepsinin içinde olmasa bile çorbaya tuzu eksik kalmıyor.

Senin yazılıma başlaman değil, tedavi görmen gerekiyor. Psikolog da çözemez senin derdini, ilaç yazma yetkisi olan Psikiyatrlar ancak ilgilenir seninle. Toplumda değil Bakırköy'de olman lazım.

Hayatında başarılar da dilemiyorum, zira bu karakterle ilerleyebileceğin maksimum üç beş sene vardır.
Eyw Bakırköy biraz fazla olmadı mı zira psikiyatri ve nörolojiyle ilgileniyorum, birkaç sene sonra kimin ne olacağını Allah bilir, belki sabit düşünce ve beyin fonksiyonu bozulmasıyla benden bile kötü olursun sen, dikkat et zira bu alzheimer ve demans yatkınlığı sebebidir, bende sana çuvaldızı biraz kendine batırmanı tavsiye ediyorum. Yazılımcı olmak kurtarmıyor zira benim bir tane hocam da şizofreni var. Ayrıyeten bunca senedir bundan daha kötü karakterle idare ettim, yaptığım binayı defalarca yapa yıka inşa ettim. Okulumdan mezun olmak içinde yazılımda ilerlemem gerekiyor.

Son düzenleme:
Eyvallah bakırköy biraz fazla olmadı mı zira psikiyatri ve nörolojiyle ilgileniyorum, birkaç sene sonra kimin ne olacağını Allah bilir, belki sabit düşünce ve beyin fonksiyonu bozulmasıyla benden bile kötü olursun sen, dikkat et zira bu alzheimer ve demans yatkınlığı sebebidir, bende sana çuvaldızı biraz kendine batırmanı tavsiye ediyorum. Yazılımcı olmak kurtarmıyor zira benim bir tane hocam da şizofreni var.

Nöroloji ilgiyle bilinecek kadar düşük bir tıbbi bilim dalı değil, araya iki terim ekleyince bir şey bildiğini sanıyorsan yanılıyorsun küçük dostum, neyse ki sektöre senin gibi tek hücreli düşünme yetisinden meçhul varlıklar giremediği için mutluyum.

Sürprizi bozmak istemem fakat şizofreni sen olabilirsin, hocan gerçek bile olmayabilir. Git ve tedavi ol çünkü insanlara yaklaşım biçimin topluma uygun değil, senin gibi insanlar genellikle toplumda ki en hastalıklı yapıyı oluşturuyor, yanlış anlama sinirli veya kinli falan değilim.

Sana acıyorum, üzüldüm.

Nöroloji ilgiyle bilinecek kadar düşük bir tıbbi bilim dalı değil, araya iki terim ekleyince bir şey bildiğini sanıyorsan yanılıyorsun küçük dostum, neyse ki sektöre senin gibi tek hücreli düşünme yetisinden meçhul varlıklar giremediği için mutluyum.

Sürprizi bozmak istemem fakat şizofreni sen olabilirsin, hocan gerçek bile olmayabilir. Git ve tedavi ol çünkü insanlara yaklaşım biçimin topluma uygun değil, senin gibi insanlar genellikle toplumda ki en hastalıklı yapıyı oluşturuyor, yanlış anlama sinirli veya kinli falan değilim.

Sana acıyorum, üzüldüm.
Kendi mantık değerlendirmelerini yapmayan insanların bana şizofreni demesi çok ironik, doğduğum günden beri her daim gerçeği arıyorum merak etme sen. Birçok insanın hasta olma nedeni sizsiniz, sizin gibi insanların aile olacak olması çok acı. Sinirli değilim diyorsun ama önceki mesajında bana hakaret etmek istediğinden bahsetmiştin. Merak etme daha dengeli olmak için çoğu insanın gitmediği psikatriste de gidiyorum. Nöroloji ve Psikiyatriyide çoğu insanın ilgi duymadığı derinleme kısımlarıyla da ilgileniyorum. Ne ilginç bende sizin gibi , insanları o hale getirip dışlayan gruba acıyorum.

Kolay ve kapsamlı dil Python ama ne üzerine çalışmak istediğni söylesen daha iyi olur.
Pythondan daha kolay ve daha az kapsamlı bir dille de ilgilenebilirim, bu sayede direkt nokta atışı bir alanda da uzmanlaşabilirim. Web ve oyun hariç alanlara ilgiliyim.

Sana acıyorum, üzüldüm.
Terim vs demişsin de nöroloji ve psikiyatriyi terim olarak mı algılıyorsun.

Geri
Yukarı