Programlamaya sıfırdan başlamak

Aga herkes mantik demis, demis ama kimse once Scratch ogren bi' dememis. Arastir bi kardes sen Scratch'i :)
Scratch aklıma bile gelmedi doğrusu.
hocam merhaba öncelikle verdiğiniz cevap için teşekkür ederim Scratch e baktım şimdi mantık olarak programlama programı ama bu biraz fazla basit değil mi hocam yani tabi ki sizde haklısınız her şeye önce en basitinden başlamak lazım ama bu çok giriş seviyesi değil mi sizce
Mantığı kavramak için lazım olabilir. Ben programlama dilini öğrenirken pekişsin diye uğraşmıştım.

Scratch aklıma bile gelmedi doğrusu.

Mantığı kavramak için lazım olabilir. Ben programlama dilini öğrenirken pekişsin diye uğraşmıştım.
anladım hocam teşekkür ederim yardım ettiğiniz için o zaman ilk olarak scratch ı biraz anlayayım mantıığı ne felan ondan sonra da python a başlarım

hocam merhaba öncelikle verdiğiniz cevap için teşekkür ederim Scratch e baktım şimdi mantık olarak programlama programı ama bu biraz fazla basit değil mi hocam yani tabi ki sizde haklısınız her şeye önce en basitinden başlamak lazım ama bu çok giriş seviyesi değil mi sizce
Temel zaten kardeş, ben sana 1 ay ona çalış demiyorum, buralar eskiden dutluk muymuş bi' emin ol istedim :) Algoritmayı mantığını tamamen öğrenip öğrenmediğini test etmek içindi o. Şimdi Python a başla hafiften, "ingiliççen" varsa The New Boston kanalı tavsiyemdir(Çok aşırı bir ingilizce değil emin ol) :). Hadi kolay gele.

Temel zaten kardeş, ben sana 1 ay ona çalış demiyorum, buralar eskiden dutluk muymuş bi' emin ol istedim :) Algoritmayı mantığını tamamen öğrenip öğrenmediğini test etmek içindi o. Şimdi Python a başla hafiften, "ingiliççen" varsa The New Boston kanalı tavsiyemdir(Çok aşırı bir ingilizce değil emin ol) :). Hadi kolay gele.
anladım hocam :D ingiliççem derdimi anlatacak kadar var ya :D yardımların ve tavsiyelerin için sağol hocam :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı