Proje ödevi teslim edilmezse ne olur?

The User 0

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP Laptop 15-da1083nt
Intel Core i5-8265U @ 1.60GHz
Intel UHD Graphics 620
NVidia GeForce MX130
WD NVMe 480GB
A-Data 8GB CL17 2400MHz
HP 22es 1080p 60Hz
HyperX PulseFire Raid
Meslek
Öğrenci
Geçen yıl fizik dersinden proje almıştım ve projeyi yapmıştım. Ama pandemiden dolayı iptal olunca hoca projeyi seneye verirsin dedi. Nisanın başından beri de hocayı her gördüğümde proje ödevimin hazır olduğunu söylüyorum ve ne zaman teslim edebileceğimi soruyorum. Sürekli gün veriyor ama mutlaka bir sorun çıkıyor. Mesela bugün teslim edecektim ama perşembe getirmemi istedi. Tatil olduğunu söyleyince de sınavlardan sonraki yani son haftaya erteledi. Bu durumda teslim edemezsem ve kalırsa not olarak ne girilir?

Hocanın insiyatifine bağlı iyilik yapmak isterse 50 girer eğer ki istemezse 25 ya da direkt 0 vs. girer ama ertelemeyin hocam haftaya yapın dediyse yapın.

Hocanın insiyatifine bağlı iyilik yapmak isterse 50 girer eğer ki istemezse 25 ya da direkt 0 vs. girer ama ertelemeyin hocam haftaya yapın dediyse yapın.
Ben ertelemiyorum ki o kendisi erteliyor. Dediği günler götürüyorum, o zaman da başka güne atıyor.

Hoca erteliyorsa senlik bir sorun yok demek. Hoca getir dediğinde getirirsin olur biter.
Ödevde bilgisayar ve Arduino kullandım. Bilgisayarı getirmek için her seferinde müdür yardımcısından izin istiyorum. Veriyor ama kızarsa sorun olur.

Geçen yıl fizik dersinden proje almıştım ve projeyi yapmıştım. Ama pandemiden dolayı iptal olunca hoca projeyi seneye verirsin dedi. Nisanın başından beri de hocayı her gördüğümde proje ödevimin hazır olduğunu söylüyorum ve ne zaman teslim edebileceğimi soruyorum. Sürekli gün veriyor ama mutlaka bir sorun çıkıyor. Mesela bugün teslim edecektim ama perşembe getirmemi istedi. Tatil olduğunu söyleyince de sınavlardan sonraki yani son haftaya erteledi. Bu durumda teslim edemezsem ve kalırsa not olarak ne girilir?

Hocanın insafına kalmış bir şey bizim hocamız teslim etmeyenlerin notunu girmedi ama teslim etmezseniz 0 girme hakkı bile var.

Hocaya bu durumu ilettin mi? Ona göre bir kesin tarih belirtsin.
Evet. Hoca da farkında zaten. En son kesin olarak verdiği tarih şu anda son hafta perşembe yani karneden bir gün önce.

Yeni konular

Geri
Yukarı