Protein tozu kullanılmalı mı?

İllaki öğünlerimi alacağım onları aksatmam bu öğünü yemeyeyim gainer kullanırım diye düşünmüyorum zaten o kalorinin üstüne çıkamazsam çıkmak için kullanırım diye düşündüm.

O şekilde planliyorsan destekleyici olur hocam, birde almadan önce tek kullanımlık olanlardan alıp denemeni tavsiye ederim. Her bünyede farklı etki gösterebilir,ishal yapabiliyor. Paran Boşa gitmesin.

O şekilde planliyorsan destekleyici olur hocam, bir de almadan önce tek kullanımlık olanlardan alıp denemeni tavsiye ederim. Her bünyede farklı etki gösterebilir, ishal yapabiliyor. Paran boşa gitmesin.

Tamamdır teşekkür ederim.

Protein tozu : Günün bir öğününü veya iki öğününü kaçıracak kadar önemli bir mazeretin vardır, günlük gereken protein miktarını bu yüzden alamayacaksındır. Böyle bir durumda protein açığın kadar yaparsın bir shake içersin.

Portein tozuyla kilo felan alınmaz. Kilo almak istiyorsanız kalori ve makro hesabınızı tutarak düzenli bir beslenmeyle kalori ihtiyacınızın üzerine çıkmanız lazım.

O iş öyle değil kas yıkımını en hızlı onaran yöntemlerden biri whey kullanmaktır. Yani herkes havasına spor sonrası whey tüketmiyor. Dediğin bir noktada doğru ama kilo almak için protein tozu tüketen göremezsin zaten.

Protein tozu daha gelişmiş vicüdlar için uygundur creatine öneririm

O iş öyle değil kas yıkımını en hızlı onaran yöntemlerden biri whey kullanmaktır.
Bu doğru. Bu bir avantajıdır, çünkü protein tozunu verdiğinde yıkım için kaslar yerine bu proteini kullanır vücut. Etten, balıktan veya tavuktan aldığın sadece protein değildir. Tabi bu benim görüşüm ben mazeretliysem içerim, sen her antremandan sonra almakta özgürsün. Kişisel tercih.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…