Protein tozu kullanılmalı mı?

Her gün de kullanılabilir fakat, karbonhidrat açığını kapatmak için kullanmalısın. Öğünlerini atlamadan yemelisin, yiyemedigin zamanda gainer ile desteklersin, bunlar mucizevi şeyler değil hocam, sen karbonhidrat a aban ve ağırlık antrenmanı yap. Sonuç alacaksın, gainer da zamanın kısıtlı olduğunda karbonhidrat açığını kapatmak için kullanırsın. Yulafina tat versin diye içine atarsın. Gainer kullanım sıklığına göre değişir. 1 ayda gider 3 ayda.

İllaki öğünlerimi alacağım onları aksatmam bu öğünü yemeyeyim gainer kullanırım diye düşünmüyorum zaten o kalorinin üstüne çıkamazsam çıkmak için kullanırım diye düşündüm.

İllaki öğünlerimi alacağım onları aksatmam bu öğünü yemeyeyim gainer kullanırım diye düşünmüyorum zaten o kalorinin üstüne çıkamazsam çıkmak için kullanırım diye düşündüm.
O şekilde planliyorsan destekleyici olur hocam, birde almadan önce tek kullanımlık olanlardan alıp denemeni tavsiye ederim. Her bünyede farklı etki gösterebilir,ishal yapabiliyor. Paran Boşa gitmesin.

Protein tozu : Günün bir öğününü veya iki öğününü kaçıracak kadar önemli bir mazeretin vardır, günlük gereken protein miktarını bu yüzden alamayacaksındır. Böyle bir durumda protein açığın kadar yaparsın bir shake içersin.

Portein tozuyla kilo felan alınmaz. Kilo almak istiyorsanız kalori ve makro hesabınızı tutarak düzenli bir beslenmeyle kalori ihtiyacınızın üzerine çıkmanız lazım.

Protein tozu : Günün bir öğününü veya iki öğününü kaçıracak kadar önemli bir mazeretin vardır, günlük gereken protein miktarını bu yüzden alamayacaksındır. Böyle bir durumda protein açığın kadar yaparsın bir shake içersin.

Portein tozuyla kilo felan alınmaz. Kilo almak istiyorsanız kalori ihtiyacınızın üzerine çıkmanız lazım.
O iş öyle değil kas yıkımını en hızlı onaran yöntemlerden biri whey kullanmaktır. Yani herkes havasına spor sonrası whey tüketmiyor. Dediğin bir noktada doğru ama kilo almak için protein tozu tüketen göremezsin zaten.

Yakın zamanda tekrardan spora başlayacağım önceden parçalar halinde 3'er ay spor yaptım fakat corona olsun başka bir şey olsun hep yarıda kaldı kilo almak için spor yapıyordum. 58 kilodan 68 kiloya çıktım. Fakat 8 9 kilo daha almak istiyorum. Bunun için protein tozuyla takviye almak istiyorum üniversite okuduğum için günlük protein ihtiyacımı karşılamak daha zor oluyor. İnternette araştırdığım kadarıyla protein tozu genelde kilo vermek için kullanılıyormuş yağ yakımını hızlandırdığı için. Bunun için arada kaldım sizce ne yapmalıyım nasıl kilo alırım şu an vücudum aşağıdaki %25 gibi yaklaşık olarak. Fakat ben diğer fotodaki %10 gibi en azından yaklaşık olarak öyle olmak istiyorum bunun için. Protein tozu kullanayım mı ne yapmam lazım ve ne kadar bir sürede %10 15 gibi gözükürüm?

Protein tozu daha gelişmiş vicüdlar için uygundur creatine öneririm

O iş öyle değil kas yıkımını en hızlı onaran yöntemlerden biri whey kullanmaktır.
Bu doğru. Bu bir avantajıdır, çünkü protein tozunu verdiğinde yıkım için kaslar yerine bu proteini kullanır vücut. Etten, balıktan veya tavuktan aldığın sadece protein değildir. Tabi bu benim görüşüm ben mazeretliysem içerim, sen her antremandan sonra almakta özgürsün. Kişisel tercih.

Geri
Yukarı