Protein tozu nerede satılır?

Bendeki durum da aynen böyle işte, şuan sol taraftaki halin ile neredeyse aynıyım.
Ve sağ taraftaki halinin çok az daha şekilli şukullu haline girmek istiyorum.
Ancak kalıp olarak tam olarak sağdaki fotoğraf örnek teşkil ediyor.

Yalnızca göbek deliğimin biraz daha küçük olamasını istiyorum o kadar :)
Bana hangi protein tozundan önerirsin? Günde ne kadar kullanmam doğru olur?

Birde soldaki ve sağdaki fotoğraf arasında kalıp bakımından gözle görülür bir fark var, peki ya kilo olarak ne kazandırdı sana? Kütlen arttı mı?

60 kiloydum önceden şimdi 68 kiloyum. Yağlanma olarak biraz yağlanma var, ancak bu süreç için olabilecek en iyi gelişim, bunu hocam da söyledi.

Benim metabolizmam orta hızda çalıştığı için kas yapınca çok yemek yedim ve biraz yağlandım, ama sen zayıf biriysen metabolizman aşırı hızlı demektir ve yağlanman öyle çok ta kolay değil, benim soldaki fotoğraf diyet sonrasi halim aslında ben zayıf biri değilimdir. Ben zaten kışa kadar yemek yiyip kas geliştirmeye devam edeceğim, daha sonra diyete girip o yağları atacağım 10 numara olacak.

Aslında sadece protein tozu değil bir çok takviye almayı düşünüyorum bu aralar, özellikle bu videodaki gibi besleniyorum onu da söylemem gerek ve videoda söylenilen protein tozu ve diğer Supplamentleri almayı düşünüyorum o zaman baya fark görürüm.

Bu videodaki beslenme programını aynen uygulayabilirsin ve bu kanalı da takip edebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Forum İstanbul'dan alınmıştır beyler herkese teşekkürler. :)

RlwzswM.jpg

Şimdi biraz şişme zamanı. :)
Sanırım faydasını görmüşsünüz. E bari biz de deneyelim.

Kilo alamama sebebim de metabolizmamın hızlı çalışması ve çok hareketli olmamdan kaynaklanıyor. Beslenme konusunda da sıkıntılarım var. Şuan senin eski halin gibi sayılırım.

Günde ne kadar tüketiyoruz bu tozlardan? Sonrasında bisiklet sürmemin de katkısı olur mu?
Yoksa barfiks gibi ağır mı çalışmam gerekir?

Protein tozunu günde 1.5 ölçek tüketiyorum, yani kendi kutusunun içinde kaşığı var onla birlikte 1.5 alıyorum ve günde sadece 1 kere alıyorum, o da antremandan sonra.

Yalnız şunun uyarısını yapayım, ben 3 defadır alıyorum protein tozunu, bu konuda aldığım toz ilk tozum, ondan sonra 2 tane daha aldım ben. Bu konuda resmini attığım tozu aldığım zaman düzgün beslenmiyordum sadece protein tozu kullanıp Antreman yapıyordum ve hiçbir faydasını görmedim, daha sonra 1 tane daha aldım ve iyi bir şekilde beslenerek bu tozları aldım ve üstteki fotoğrafta gördüğünüz üzere baya fark gördüm.

Tek başında tüketildiği zaman hiçbir faydası yoktur.

Bu yalnızca marka mı? Modeli falan var mı :)

Optimum gold standard whey protein olarak geçiyor. Optimum markası gold standard model gibi düşünelim tabi farklı ürünleri'de mevcut isolate vb. gibi 30gram 1 kepçe'de 24gr protein. İçinde extra bcaa ve glutamin var fiyatına göre çok çok kaliteli . Üretim yeri Abd olmasına dikkat edin, İngiltere'de üretilenler birazdaha kalitesiz oluyor.

Protein tozunu 5-6 ay düzenli kas çalışarak kullansam sonra bıraksam bir zararı olur mu? Ne kadar süre de kaslarım azalır? Kaslarım inince kötü gözükür mü yoksa normal halime gerimi dönerim?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı