Protein tozu nerede satılır?

Protein tozu Steroid değildir, bunu alınca öyle kocaman kaslara sahip olmazsın ve bırakınca da balon gibi sönmessin hemen, bunlar şehir efsanesidir.

Ben de merak sardım, sırf yorumlarınızdan dolayı :) Sizlerden program, öneri gibi bir şey istiyorum. Boyum 1.61, kilom 67KG . Malum yaz geldi ve T-Shirt'ler çıkıyor :D Evde kendi ağırlığımla çalışabileceğim, ağırlık kaldırabileceğim (2 tane dambılım var 4 senelik, her biri 2 kg) , beslenmemi düzene sokabileceğim program önerirseniz çok makbule geçer dostlar. (y)

Ben de merak sardım, sırf yorumlarınızdan dolayı :) Sizlerden program, öneri gibi bir şey istiyorum. Boyum 1.61, kilom 67KG . Malum yaz geldi ve T-Shirt'ler çıkıyor :D Evde kendi ağırlığımla çalışabileceğim, ağırlık kaldırabileceğim (2 tane dambılım var 4 senelik, her biri 2 kg) , beslenmemi düzene sokabileceğim program önerirseniz çok makbule geçer dostlar. (y)
Merhabalar, yaşını bilmiyorum. Boyumuz aynı, kilo olarak 23 kilo ağırsın benden (Maşallah :D ). Ben evde dambıllarımla çalışıyorum yaş 15. Kol ve birçok kasım için 6 kiloluk dambılları kullanıyorum. Demem o ki 2 kiloyla bir yere varman çok zor :D Ayrıca @mevsres fb adresini verebilir misin beslenme hakkında birkaç şey soracağım izninle.

Merhabalar, yaşını bilmiyorum. Boyumuz aynı, kilo olarak 23 kilo ağırsın benden (Maşallah :D ). Ben evde dambıllarımla çalışıyorum yaş 15. Kol ve birçok kasım için 6 kiloluk dambılları kullanıyorum. Demem o ki 2 kiloyla bir yere varman çok zor :D
Yaşımız aynı, 15 yaşındayım. Kazandığım parayla dambıl almayı düşünüyorum. Ne önerirsiniz ? Bu arada 1 aydır çalışıyorum sadece pazar günleri ağırlık çalışmadan her gün çalıştım ve farkı görüm, ama o kadar çok değil :D

Yaşımız aynı, 15 yaşındayım. Kazandığım parayla dambıl almayı düşünüyorum. Ne önerirsiniz ? Bu arada 1 aydır çalışıyorum sadece pazar günleri ağırlık çalışmadan her gün çalıştım ve farkı görüm, ama o kadar çok değil :D
Açıkçası benim vücudum kaslıydı başlamadan önce de biraz. Yine de en az 5 kilo al ve yaşımız aynıymış, boyda aynı, çalışmaya başladığın vakit en az 12 tekrar yapmanı öneriyorum çünkü kilon bir hayli fazla. Kilolu insanlar düşük ağırlık x fazla tekrar, zayıflar ise yüksek ağırlık x az tekrar yapmalı diye biliyorum.

Ayarlanabilir dambıl al. Standart ağırlıkta bi dambıl alırsan bi süre sonra hafif gelmeye başlar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı