Protein tozu önerisi

alp2

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 7 8 yıllık bir spor geçmişim var hiçbir zaman toz kullanma taraftarı olmadım çünkü para yetiyordu. Fakat şimdi gıdaları almaya para yetmiyor maalesef bildiğiniz üzere ve protein tozu almayı düşünüyorum. Bir ton marka var amaçları var ben size şöyle söyleyeyim sağlam sporumu yapıyorum ve protein ihtiyacımı karşılayamıyorum. Karbonhidratta sıkıntı yok at gibi suyla yulaf yeriz makarna pilav yeriz de protein karşılanmıyor yardımcı olursanız sevinirim.

Bütçeniz var mı?

Bütçe belirlemedim fakat 1 kilogramlık düşünüyorum şu an deneme amaçlı vücut nasıl tepki verecek bilmiyorum kalkıp 2 kilogramlık almam. Siz 3 tane marka önerseniz güzel olur az çok ben de baktım ne kadar iyiler bilmiyorum ama kafamda 3 marka düşündüm Hardline, Scitec, Supplementler.com

Bütçe belirlemedim fakat 1 kilogramlık düşünüyorum şu an deneme amaçlı vücut nasıl tepki verecek bilmiyorum kalkıp 2 kilogramlık almam. Siz 3 tane marka önerseniz güzel olur az çok ben de baktım ne kadar iyiler bilmiyorum ama kafamda 3 marka düşündüm Hardline, Scitec, Supplementler.com
Scitec al bence ben çok memnun kaldım kullandığım dönemde.

Geri
Yukarı