Protein tozu önerisi

Bir an düşünmeden yazdım. Bir kaç marka dışında ithal ürün Türkiye'de yok zaten. Distribütörler getirmiyor olabilir yüksek dolar kurundan dolayi. Veya firmalar vermiyordur bilemiyorum. Saysak 5-6 marka anca çıkar.
Ayrıca kargo ile Türkiye'ye getirtemiyoruz diye biliyorum. Gıda ürünü olduğu için. Yanılıyor olabilirim.
MG dediğin ne oluyor?
MG dediğim ürün içeriği (Arjinin, Glutamin vb) yurtdışı ürünlerini incelerseniz farkları görebilirsiniz hem hammadde konusunda hem formül konusunda daha iyiler. HIQ önerebilirim diye düşünebilirsiniz fakat HIQ balon bir marka o kadar parayı hak etmiyor.

MG dediğim ürün içeriği (Arjinin, Glutamin vb) yurtdışı ürünlerini incelerseniz farkları görebilirsiniz hem hammadde konusunda hem formül konusunda daha iyiler. HIQ önerebilirim diye düşünebilirsiniz fakat HIQ balon bir marka o kadar parayı hak etmiyor.
Tarim ve hayvancılık bakanlığı denetliyor takviye gıdaları. Belli standartları var. Dediğiniz doğru. Ben olabildiğince uzak duruyorum yerli markalardan. Hiq zaten gereksiz pahalı.

Tarim ve hayvancılık bakanlığı denetliyor takviye gıdaları. Belli standartları var. Dediğiniz doğru. Ben olabildiğince uzak duruyorum yerli markalardan. Hiq zaten gereksiz pahalı.
Tarım ve Hayvancılık bakanlığı mümkünse denetlemesin aşırı gereksiz şekilde kısıtlayıp ürünü çöp hale getiriyorlar.

İyi akşamlar, yarın spordan sonra denemek için Bigjoy markasının çikolata aromalı tek kullanımlık protein tozunu aldım. Beğenirsem buna devam edeceğim. Sorum saşenin arka kısmında B6 vitamini ile birlikte tüketilmesi tavsiye edilir yazıyor. Normalde haftada iki kez benexol b12 kullanıyorum. İçeriğinde B1, B6 ve B12 var. Herhangi bir sorun olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı