Protein tozu önerisi

Kreatin saç dökmez, eğer genetiğinde bozukluk varsa tetikleyebilir. Pre workout yerine kahve almayı tercih ederdim ben.

Kreatin (günde 3 gram almanı öneririm.):

Arjinin:
Veya bunu alabilirsin ben de kullanıyorum (sayfaya giriş yapamıyorum, ben 85TL'ye aldım, eğer 85TL ise almanı öneririm bu fiyata başka bulamadım ben):

Karnitin:

BCAA + glutamin:

Omega 3:

D3 vitamini:

Mutlivitamin:

ZMA:

Vitamin mineral:

Ben önerdim fakat sen yine de araştır herhangi birine alerjin var mı diye. Eğer vaktin var ise doktora git, kan testi ver ve önerdiğim vitaminlerin sana gerek olduğunu mu sor.

Weider piyasanın en kaliteli markalarındandır. Fakat Hardline de çok iyi bir markadır. İkisi de üzmez fakat Hardline'nin gramajı çok daha fazlaya geliyordu Weider'e göre.

Reis çok teşekkür ederim bunların hepsine ihtiyacım var mı? Bir de ben pre workout istiyorum çünkü kahveyi çok sevmiyorum. Bizim genetikde azıcık saç dökülmesi varmış bilemedim korkuyorum biraz. Fazla soruyorum soruları kusura bakma. Sadece emin olmak istiyorum.

Reis çok teşekkür ederim bunların hepsine ihtiyacım var mı? Bir de ben pre workout istiyorum çünkü kahveyi çok sevmiyorum. Bizim genetikde azıcık saç dökülmesi varmış bilemedim korkuyorum biraz. Fazla soruyorum soruları kusura bakma. Sadece emin olmak istiyorum.
Düzenli beslenen birinin çoğuna ihtiyacı yoktur. Fakat kesin alman gereken şeylerden bazıları bence "Kreatin, Omega 3, D3, Multivitamin ve BCAA". Bence kreatini dene, eğer saç dökülmesi olursa bırak. Ayrıca arjinin antreman sırasında kuvvet sağlar, antremandan 30 dakija önce 1000-1500mg arası almak çok yararlı olacaktır. Estafrullah ben zaten insanlara yardım etmekten mutluluk duyuyorum. Pre workout olarak pek bilgim yok fakat bence bunu bir dene, diğer markalar da 210mg kafein içeriyor bu da. Hem de fiyatına göre çok iyi.

Kreatin saç dökmez, eğer genetiğinde bozukluk varsa tetikleyebilir. Pre workout yerine kahve almayı tercih ederdim ben.

Kreatin (günde 3 gram almanı öneririm.):

Arjinin:
Veya bunu alabilirsin ben de kullanıyorum (sayfaya giriş yapamıyorum, ben 85TL'ye aldım, eğer 85TL ise almanı öneririm bu fiyata başka bulamadım ben):

Karnitin:

BCAA + glutamin:

Omega 3:

D3 vitamini:

Mutlivitamin:

ZMA:

Vitamin mineral:

Ben önerdim fakat sen yine de araştır herhangi birine alerjin var mı diye. Eğer vaktin var ise doktora git, kan testi ver ve önerdiğim vitaminlerin sana gerek olduğunu mu sor.

Weider piyasanın en kaliteli markalarındandır. Fakat Hardline de çok iyi bir markadır. İkisi de üzmez fakat Hardline'nin gramajı çok daha fazlaya geliyordu Weider'e göre.

Düzenli beslenen birinin çoğuna ihtiyacı yoktur. Fakat kesin alman gereken şeylerden bazıları bence "kreatin, Omega 3, D3, multivitamin ve BCAA". Bence kreatini dene, eğer saç dökülmesi olursa bırak. Ayrıca arjinin antrenman sırasında kuvvet sağlar, antrenmandan 30 dakija önce 1000-1500mg arası almak çok yararlı olacaktır. Estafrullah ben zaten insanlara yardım etmekten mutluluk duyuyorum. Pre workout olarak pek bilgim yok fakat bence bunu bir dene, diğer markalar da 210mg kafein içeriyor bu da. Hem de fiyatına göre çok iyi.

Kreatini deneyeceğim vitaminleride alırım ama protein oceandan bir şey almam çok berbat yorumları vardı en son. Bir de Weider Premium Whey Protein Tozu 2300 Gr - Whey Protein bu mu yoksa Hardline matrix 3 mü?

Kreatini deneyeceğim vitaminleride alırım ama protein oceandan bir şey almam çok berbat yorumları vardı en son. Bir de Weider Premium Whey Protein Tozu 2300 Gr - Whey Protein bu mu yoksa Hardline matrix 3 mü?
Bence Matrix 3. Çünkü bu daha kaliteli olsa da bu Hardline kalitesizdir demek değildir, Hardline de çok sağlam markadır ve üstelik 4KG protein tozu var onda, değerler de aynı hem. Protein Ocean ne kadar dandik olarak bilinse de bence denenir. Ben de Protein Ocean ürünü kullanıyorum ama canım istediği için değil, ucuza satıyor. Pre Workout olarak şunu önerebilirim o zaman fakat Protein Ocean ile aynı miktarda kafeine sahip.

Bence matrix 3. çünkü bu daha kaliteli olsa da bu Hardline kalitesizdir demek değildir, Hardline de çok sağlam markadır ve üstelik 4kg protein tozu var onda, değerler de aynı hem. Protein ocean ne kadar dandik olarak bilinse de bence denenir. Ben de protein ocean ürünü kullanıyorum ama canım istediği için değil, ucuza satıyor. Pre workout olarak şunu önerebilirim o zaman fakat protein ocean ile aynı miktarda kafeine sahip.

Tamamdır teşekkür ederim.

@emircanunlts reis rahatsız ediyorsam kusura bakma ama yardımın gerek. Sen bu işlerden anlıyorsun protein tozu pre workout falam almam gerek karar veremiyorum ama bütçe önemli değil en baba markalardan olsun bir de senin fikrini alayım.

@emircanunlts reis rahatsız ediyorsam kusura bakma ama yardımın gerek. Sen bu işlerden anlıyorsun protein tozu pre workout falam almam gerek karar veremiyorum ama bütçe önemli değil en baba markalardan olsun bir de senin fikrini alayım.
Bütçe önemli değil diyorsanız, aşağıdakileri alabilirsiniz.

Bütçe önemli değil diyorsanız, aşağıdakileri alabilirsiniz.

Teşekkürler bir de 15 yaşındayım. Creatine alırsam saç döker mi? Veya da dökse bile bırakırsam durur mu?

Geri
Yukarı