Protein tozu önerisi

• Konuyu başlatan Emzik
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 172
HIQ tavsiye ederim uzun zamandır kullandığım en iyi aroma onda.

Fiyat performans istemiş arkadaş gidip HIQ'yi önermeniz saçma olmuş.

F/P bir protein tozu arıyorum. Markalar hakkında pek bilgim yok. Ne almalıyım?

Mysupplement Whey Protein Tozu 864 gr | MySupplement | MySupplement (sindirim enzimi yok) bigjoyun alt markasıdır kendisi.
Bu markalar haricinde Türkiye'de marka önermem.
Hardline HIQ dışında biraz pahalılar.

Mysupplement Whey Protein Tozu 864 gr | MySupplement | MySupplement (sindirim enzimi yok) bigjoyun alt markasıdır kendisi.

Hiç dikkat etmedim hocam vallahi. F/P olarak hocamın önerdiklerinden Proteinocean bisküvili aromasını öneririm.

F/P bir protein tozu arıyorum. Markalar hakkında pek bilgim yok. Ne almalıyım?

Kanka seni kreatin önerisi konusunda hatırlıyorum kilo almaya çalışıyorsan protein tozuna para yatırma tavsiyem boşa gider kreatinini al tavuk göğsü, ton balığı, kıyma eğer bütçen çok fazla yoksa buna para yatırma boşa gider tavuk göğsü çok daha ucuza denk geliyor 100gramı 17 TL ve 25 gram protein, protein tozunda ise 20 gram protein 25TL bir de buna ilave şeker alıyorsun istersen gainer veya maltodextrin alabilirsin.

Öncelikle bütçeniz nedir? Türkiye'de çok fazla sahte protein tozu satılıyor bundan dolayı ucuz gördünüz diye almayınız. Şimdilik Big Joy ucuz ve güzeldir alabilirsiniz.

Protein Ocean güvenilirdir ama önermem. Protein oranı hem düşük hem ham madde kalitesi önemlidir.

Öncelikle bütçeniz nedir? Türkiye'de çok fazla sahte protein tozu satılıyor bundan dolayı ucuz gördünüz diye almayınız. Şimdilik big joy ucuz ve güzeldir alabilirsiniz.

Proteinocean güvenilirdir ama önermem. Protein oranı hem düşük hem ham madde kalitesi önemlidir.

1 servisi 25 gram hocam ama 30 gram olsa 21 22 gram proteine filan denk geliyor Proteinocean veya bigjoy alırdım ben.

Kanka seni kreatin önerisi konusunda hatırlıyorum kilo almaya çalışıyorsan protein tozuna para yatırma tavsiyem boşa gider kreatinini al tavuk göğsü, ton balığı, kıyma eğer bütçen çok fazla yoksa buna para yatırma boşa gider tavuk göğsü çok daha ucuza denk geliyor 100gramı 17 TL ve 25 gram protein, protein tozunda ise 20 gram protein 25TL bir de buna ilave şeker alıyorsun istersen gainer veya maltodextrin alabilirsin.

Tavuk göğsünden devam ediyorum fakat yanında ek protein olsun diye toz almak istiyorum. Asıl amacım vücut yapmak zaten.

Öncelikle bütçeniz nedir? Türkiye'de çok fazla sahte protein tozu satılıyor bundan dolayı ucuz gördünüz diye almayınız. Şimdilik big joy ucuz ve güzeldir alabilirsiniz.

Proteinocean güvenilirdir ama önermem. Protein oranı hem düşük hem ham madde kalitesi önemlidir.

Bütçe olarak net bir şey düşünmedim fakat tavuk göğsü ile beraber kullanacağım ek protein desteği diye alıyorum.

İkisinin arasında en çok hangisini önerirsiniz?

HIQ tavsiye ederim uzun zamandır kullandığım en iyi aroma onda.

Aroması önemli değil hocam benim için, içeriği iyi olsun yeter.

Sahte olmasın diye mağazadan mı almalıyım? Nasıl anlarım orijinal olduğunu?

Tavuk göğsünden devam ediyorum fakat yanında ek protein olsun diye toz almak istiyorum. Asıl amacım vücut yapmak zaten.

Bütçe olarak net bir şey düşünmedim fakat tavuk göğsü ile beraber kullanacağım ek protein desteği diye alıyorum.

İkisinin arasında en çok hangisini önerirsiniz?

Aroması önemli değil hocam benim için, içeriği iyi olsun yeter.

Sahte olmasın diye mağazadan mı almalıyım? Nasıl anlarım orijinal olduğunu?
Hayır internetten de söyleyebilirsin. Trendyol gibi yerlerde Ronic, Run gibi çakma markalar satılıyor. Eğer orjinal ürün almak istiyorsan supplementler.com sitesinden alabilirsin.

Geri
Yukarı