Protein tozu önerisi

Whey marka mı? Konuyu bilgisizler basmış resmen, @Trilemma hocamın önerdiği marka iyidir hammaddeyi İngiltere'den arla firmasından alıyorlar.

Bende supplamentlerin kendi tozunu kullanıyorum şu an F/P olarak iyi fakat çok zam geldi ilk aldığımda 1300TL filandı (5-6ay önce) bu gidişle geri Hardline'ye geçeceğim.

Bende supplamentlerin kendi tozunu kullanıyorum şu an F/P olarak iyi fakat çok zam geldi ilk aldığımda 1300TL filandı (5-6ay önce) bu gidişle geri Hardline'ye geçeceğim.

Ama aroma, karışma ve besin değerleri olarak iyi bence zam gelirse gene bilmiyorum başka alternatiflere de yönelinebilir. Ama bütçe çok azken protein tozu alma merakı ne onu anlamadım.

Whey marka mı? Konuyu bilgisizler basmış resmen, @Trilemma hocamın önerdiği marka iyidir hammaddeyi İngiltere'den arla firmasından alıyorlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videom ile trilemma adlı arkadaşın önerdiği supplementlercom whey ürününün detaylı incelemesini izleyebilirsiniz...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videom ile trilemma adlı arkadaşın önerdiği supplementlercom whey ürününün detaylı incelemesini izleyebilirsiniz...

Video kullanılamıyor diyor hocam.

200 gram tavukta 40-50 gram arası protein bulunur ayrıca 1 ay boyunca her gün tavuk yenmez hocam bunun da yan etkileri var. 4kg tavuk 800-900TL'den aşağıya bulunucağını sanmıyorum zaten sadece protein almak için protein tozları kullanılmıyor bunlar yediğiniz yemeklere takviye basit ve hızlı bir yol olduğundan kullanılıyor.

Yanlısınız var hocam kılosunu 135 150 TL arasına buluyorum.

Geri
Yukarı