Prozone G88 makro nasıl açılır?

Aynen, ben de yapamadım. Bir uygulaması olması lazım. WhatsApp'den yazdım geri dönüş yaparlarsa söylerim.

Merhaba aynı ürün bende var hatta ilk inceleme videosunu çeken kışı benim :)
Mousenin ithalatçısı driver linki koymamış ama mevcut bir driver programı var.
Bu linkten yazılımı indirip makro ayarı, renk, DPI gibi ince ayarları halledebilirsiniz :)
Hocam bu da video link:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşa aldık, görüntü olarak güzel fare ama oyuncu faresi diyebilecek kalitede değil. Standart kullanıcılar için görseli güzel, ele oturacak şekilde orta boyutlu, kullanışlı.

Bugün akşam üzeri tesadüf üzeri bim de görüp aldım güzel mouse hafif ama programı yok verilen Google Drive linkindeki program işe yarıyor renklerini falan değiştirebiliyorsunuz birçok kişi virüslü demiş ama içinde zararlı bir virüs göremedim yani sağlam varsa link bana da atın :D

Merhaba aynı ürün bende var hatta ilk inceleme videosunu çeken kışı benim :)
mousenin ithalatçısı driver linki koymamış ama mevcut bir driver programı var.
Bu linkten yazılımı indirip makro ayarı, renk, DPI gibi ince ayarları halledebilirsiniz :)
Hocam bu da video link:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Makro tuşlardan bir tanesine çift tıklama atamak istiyorum ama program biraz anlamsız gibi yöntemini biliyor musunuz?

Bugün akşam üzeri tesadüf üzeri bim de görüp aldım güzel mouse hafif ama programı yok verilen Google Drive linkindeki program işe yarıyor renklerini falan değiştirebiliyorsunuz birçok kişi virüslü demiş ama içinde zararlı bir virüs göremedim yani sağlam varsa link bana da atın :D
Hocam link sağlam çoğumuz torrent oyun oynuyoruz vs virüs yok bu programda ve gayet stabil bir şekilde çalışmaktadır.
Makro tuşlardan bir tanesine çift tıklama atamak istiyorum ama program biraz anlamsız gibi yöntemini biliyor musunuz?
Yq şöyle söyleyim ben Yazılımdan Dpi ve renk ayarını yaptım Makro vs dir ben anlamam ama Makro çalışıyor birkaç kişi yaptı tanıdıklardan YouTube da aratırsanız makro ile ilgili birkaç video bulabilirsiniz belki

Geri
Yukarı