Çözüldü PlayStation 3 alınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Danotella

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Limburg...
Daha fazla  
Sayın arkadaşlar, dış görünüşe fazla önem vermem. PlayStation sahibi olmak istiyorum fakat 4 aşırı pahalı. 3'teki oyun fazla diye biliyorum bana yeter. 1K verip, 50,60 oyunlu PlayStation 3 almak doğrumu ya da 2020 yılına girerken hala PlayStation 3 alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
PS3 alınır, alınmaz değil ama 1000 liraya alınmaz. Bunu 1000 liraya alacak adam hiç görmemiş, bitmemiş adamdır.

Bilen adam 2.elden ucuza 450-500 liraya cihazı alır, ucuzdan 2, 3 oyun kapar. O oyunları oynar. Biten oyunları satılık olarak ilan açar yada başka satılık oyun sahipleri ile takas yapmak istediğini yazar.

1000 lira gibi bir paran varsa, 2.el fat kasa Xbox One al. Kardeşlik ile en fazla 100 liraya mis gibi oyun alırsın, bitirdiğin zaman hesabı satar/takaslar, yeni hesap alırsın.

Eğer eski nesil konsol alacaksan kutulu, yeni nesil konsol alacaksan dijital hesap olarak satın almak en uygun fiyatta olacaktır.
Almadan sağlam olduğuna emin olun. Letgodan çok ağzı yanan gördüm. Özellikle bizim burdaki bir bilgisayarcı yüz yüze konuştukları insanlara satamayacağı onarım görmüş laptopları orda ucuza satıyordu.
Yazın izmirdeyim. Bizzat makineyi görüp test edip alacağım.
Almadan sağlam olduğuna emin olun. Letgodan çok ağzı yanan gördüm. Özellikle bizim burdaki bir bilgisayarcı yüz yüze konuştukları insanlara satamayacağı onarım görmüş laptopları orda ucuza satıyordu.
Ustam, 1.200 tlye kolsuz ps4 uygunmudur alınırmı?

Hız anlamında aldığına sonradan pişman olma ihtimalin yüksek. Bence parayı sokağa atma. Bekle az daha direkt 5. versiyona çık ve oyun oynamanın keyfine var.
Yüklenme ekranından bahsediyorsan SSD takılabilirde. FPS olarak bahsediyorsan haklısın.
Fiyat konusunda net bir bilgim yok ama 1200 uygun gibi geldi. Ama kolu olmaması kötü. Orjinal koluna ne kadar istediklerine bağlı.

En basitinden yüksek oyunları oynayarak deneyebilirsiniz. Kapanıp kapanmadığını. Ama bu 1 yıl sonrada olabilir şans. Makine kendini kapatır oyun oynarken varsa. Bir süre denemeniz lazım. (30dk yada 1 saat yeter herhalde.)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı