Çözüldü PlayStation 3 alınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Danotella

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Limburg...
Daha fazla  
Sayın arkadaşlar, dış görünüşe fazla önem vermem. PlayStation sahibi olmak istiyorum fakat 4 aşırı pahalı. 3'teki oyun fazla diye biliyorum bana yeter. 1K verip, 50,60 oyunlu PlayStation 3 almak doğrumu ya da 2020 yılına girerken hala PlayStation 3 alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
PS3 alınır, alınmaz değil ama 1000 liraya alınmaz. Bunu 1000 liraya alacak adam hiç görmemiş, bitmemiş adamdır.

Bilen adam 2.elden ucuza 450-500 liraya cihazı alır, ucuzdan 2, 3 oyun kapar. O oyunları oynar. Biten oyunları satılık olarak ilan açar yada başka satılık oyun sahipleri ile takas yapmak istediğini yazar.

1000 lira gibi bir paran varsa, 2.el fat kasa Xbox One al. Kardeşlik ile en fazla 100 liraya mis gibi oyun alırsın, bitirdiğin zaman hesabı satar/takaslar, yeni hesap alırsın.

Eğer eski nesil konsol alacaksan kutulu, yeni nesil konsol alacaksan dijital hesap olarak satın almak en uygun fiyatta olacaktır.
PS3 alınır, alınmaz değil ama 1000 liraya alınmaz. Bunu 1000 liraya alacak adam hiç görmemiş, bitmemiş adamdır.

Bilen adam 2.elden ucuza 450-500 liraya cihazı alır, ucuzdan 2, 3 oyun kapar. O oyunları oynar. Biten oyunları satılık olarak ilan açar yada başka satılık oyun sahipleri ile takas yapmak istediğini yazar.

1000 lira gibi bir paran varsa, 2.el fat kasa Xbox One al. Kardeşlik ile en fazla 100 liraya mis gibi oyun alırsın, bitirdiğin zaman hesabı satar/takaslar, yeni hesap alırsın.

Eğer eski nesil konsol alacaksan kutulu, yeni nesil konsol alacaksan dijital hesap olarak satın almak en uygun fiyatta olacaktır.

Çözüm

Teşekkürler. 450-500 civarı konsolu alacağım.

Sayın arkadaşlar, dış görünüşe fazla önem vermem. PlayStation sahibi olmak istiyorum fakat 4 aşırı pahalı. 3'teki oyun fazla diye biliyorum bana yeter. 1K verip, 50, 60 oyunlu PlayStation 3 almak doğrumu ya da 2020 yılına girerken hala PlayStation 3 alınır mı?

PS3 GTA 5, BF4 ve daha nice oyunu desteklemeyi bırakmıştır ve Online Serverler'de anlık çökme problemleri hat safhaya gelmiş durumda. Katiyen önermiyorum ayrıca FPS açısından bakacak olursak oyunlar kasıyor 30 FPS üstüne çıkmıyor. PS3 Ultra Slim'e 600 TL ile 500 TL arasında fiyatları değişmekte 16 GB ile 500 GB arasında yapacağınız harddisk tercihi ile fiyatlar da oynamalar olabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı