PS 4 alınır mı?

Kırık PS4 al.

3000'e kırık konsol aldım. Yaklaşık 1000 tane oyun var PS4 için. İnternetten indirip atıyorum PS4'e, oynuyorum. Şu an GoW, Last of Us 1-2, miles morales, CoD MW, AC Valhalla, Tsushima, Sekiro, until dawn, RDR 2 gibi oyunlar var. Orijinal PS4 almak mantıklı değil bu zamanda.

1 korsan oynamayı sevmiyorum 2 Online oynuyorum oyunları 3 güncellemeler otomatik yükleniyor ayrıca indirmek gibi bir derdim yok zaten konsolu sadece exc oyunlar ve CoD oynamak için kullanıyorum PC de olan oyunlar umurumda değil exclerde CD olarak çok ucuz az önce 50TL'ye Bloodborne aldım PC de bile indie oyunlar bu fiyatlarda değil.

1 korsan oynamayı sevmiyorum 2 Online oynuyorum oyunları 3 güncellemeler otomatik yükleniyor ayrıca indirmek gibi bir derdim yok zaten konsolu sadece exc oyunlar ve CoD oynamak için kullanıyorum PC de olan oyunlar umurumda değil exclerde CD olarak çok ucuz az önce 50TL'ye Bloodborne aldım PC de bile indie oyunlar bu fiyatlarda değil.
Güncelleme ne alaka? Kırık ps4’te De exc var. Bloodborne 0 tl burada. RDR2 de, tlous da. Bir bilgisayarın varsa konsolda neden Online oynarsın ki? O Küçüçük kol ile yarım saatte kanser olurdum ben.
Güncelleme ne alaka? Kırık ps4’te De exc var. Bloodborne 0 tl burada. RDR2 de, tlous da. Bir bilgisayarın varsa konsolda neden Online oynarsın ki? O Küçüçük kol ile yarım saatte kanser olurdum ben.
Oyunları indirmem istersem. Cihazı aldığım yer oyunları atıyor bedava zaten. Oraya kadar gitmeye üşeniyorum.

Güncelleme ne alaka? Kırık PS4'te de exc var. Bloodborne 0 TL burada. RDR2 de, tlous da. Bir bilgisayarın varsa konsolda neden Online oynarsın ki? O küçüçük kol ile yarım saatte kanser olurdum ben.

Oyunları indirmem istersem. Cihazı aldığım yer oyunları atıyor bedava zaten. Oraya kadar gitmeye üşeniyorum.

Korsanı mı savuncaksın 0TL diye güncelleme ne alaka mı tüm oyunlar sorunlu oluyor güncellemerle düzeltiliyor konsolda CoD daha ucuz PS4 de CoD MW'yi 200TL'ye aldım PC de 430TL olması lazım klavye mouse bağlayıp oynuyorum bütçen 2K olsa anlarım kırık konsoluda VA kırık konsol hem Online konsoldan pahalı saçma.

Korsanı mı savuncaksın 0TL diye güncelleme ne alaka mı tüm oyunlar sorunlu oluyor güncellemerle düzeltiliyor konsolda CoD daha ucuz PS4 de CoD MW'yi 200TL'ye aldım PC de 430TL olması lazım klavye mouse bağlayıp oynuyorum bütçen 2K olsa anlarım kırık konsoluda VA kırık konsol hem Online konsoldan pahalı saçma.
Güncelleme dosyalarını kurabiliyorsunuz. CoD MW 200TL ama ne kadar kısa süren bir oyun sizin hiç aklınıza gelmedimi bu kötü durum? Ve kırık konsola klavye mouse aparatı indirebiliyorsunuz her oyun çalışır ama CoD MW ve Cold War kadar iyi değil. Maalesef hiç kimsenin bütçesi aynı değil ben de öğrenciyim okul harçlıklarımı yemeden içmeden biriktirip Bloodborne ye harcadım (60TL) her ne kadar indirim ile ciddi bir kâr elde etsem de bana yine koydu çünkü o parayı biriktirirken nasıl zorluk yaşadığımı bir ben bir Allah biliyor. Biliyorum ciddi abarttım alt tarafı 60TL Bloodborne ama günlük 5TL ile biriktirip aldığımı söylesem, nerden baksan işkence gibi.

Güncelleme dosyalarını kurabiliyorsunuz. CoD MW 200TL ama ne kadar kısa süren bir oyun sizin hiç aklınıza gelmedimi bu kötü durum? Ve kırık konsola klavye mouse aparatı indirebiliyorsunuz her oyun çalışır ama CoD MW ve Cold War kadar iyi değil. Maalesef hiç kimsenin bütçesi aynı değil ben de öğrenciyim okul harçlıklarımı yemeden içmeden biriktirip Bloodborne'ye harcadım (60TL) her ne kadar indirim ile ciddi bir kâr elde etsem de bana yine koydu çünkü o parayı biriktirirken nasıl zorluk yaşadığımı bir ben bir Allah biliyor. Biliyorum ciddi abarttım alt tarafı 60TL Bloodborne ama günlük 5TL ile biriktirip aldığımı söylesem, nereden baksan işkence gibi.

Elle indirip USB'ye atıp konsola atıp kurmak var güncellemeyi bir de konsol dinleme modundayken otomatik indirip kurması var ve CoD'u zaten hikayesi için almadım Online için aldım klavye mouse olayınıda sadece orijinale has demedim kırık konsoloda aparatsız direk USB portundan takabilirsiniz evet 60TL size fazla olabilir fakat kırık konsollar 3K'dan başlıyor en ucuz Slim kasa PS4 2500 sarı sitede orijinal konsol 1900-2000TL dostum ben bana verilen hizmete bakıyorum adamlar Save dosyalarımı sunucuda yedekliyor cihazı multimedya olarak YouTube Netflix için kullanabiliyorum coda PC de 430TL vermeden 200TL verip alıp oynuyorum Online'ı orijinali daha fazla savunmayacağım birçok kişi neyin ne olduğunu biliyor korsanı hiçbir zaman destek olmam hele PS4 hiç olmam oyun fiyatları 2.elde kutulu olarak cidden ucuz MediaMarkt 150TL'ye TLOU2 satıyordu ben 2 tane aldım spotçuya tanesini 200'e saattım.

Elle indirip USB'ye atıp konsola atıp kurmak var güncellemeyi bir de konsol dinleme modundayken otomatik indirip kurması var ve CoD'u zaten hikayesi için almadım Online için aldım klavye mouse olayınıda sadece orijinale has demedim kırık konsoloda aparatsız direk USB portundan takabilirsiniz evet 60TL size fazla olabilir fakat kırık konsollar 3K'dan başlıyor en ucuz Slim kasa PS4 2500 sarı sitede orijinal konsol 1900-2000TL dostum ben bana verilen hizmete bakıyorum adamlar Save dosyalarımı sunucuda yedekliyor cihazı multimedya olarak YouTube Netflix için kullanabiliyorum coda PC de 430TL vermeden 200TL verip alıp oynuyorum Online'ı orijinali daha fazla savunmayacağım birçok kişi neyin ne olduğunu biliyor korsanı hiçbir zaman destek olmam hele PS4 hiç olmam oyun fiyatları 2.elde kutulu olarak cidden ucuz MediaMarkt 150TL'ye TLOU2 satıyordu ben 2 tane aldım spotçuya tanesini 200'e saattım.
Kanka orijinal ps4 2000. Kırık 3000 tl de, kırık cihazın içindeki oyunlar 2000 tl en az.

Geri
Yukarı