PS 4 alınır mı?

Merhaba arkadaşlar konsol modellerini ve fiyatlarını araştırıyorum. PS5 ve Series X'e bütçem kesinlikle yetişmiyor bu yüzden PS4 modeli üstünde yoğunlaştım. Bu arada daha önce hiç konsolum olmadı, PC'ye çıkan Detroit gibi oyunları oynadım sadece. (Şu an PC'im yok.) Şöyle de bir fiyat gördüm sizce hâlâ alınır mı?

Series S alın hocam. Game Pass var içerisinde aylık 30 TL'ye. Daha yeni Microsoft, Activision'ı da dahil etti. Call Of Duty vesaire de eklenecek çıktığı gün.

Şahsi fikir olarak Xbox almanı öneririm. Game Pass diye bir etken var. Tabii şahsi görüş.

PS4 Exclusive oyunları oynayacaksan başka. Hala alınır bu arada PS4. 4500 vermek istiyorsan tabii.

PS4 oyunlarını oynamak istiyorum açıkçası, ama Xbox tarafı da çok cazip geliyor.

Ben şahsen APU sistem tercih ederdim.

APU sistemde istediğim gibi performans alacağımı düşünmüyorum. PS'de kafam rahat olur en azından.
2. el piyasasına bakmak daha mantıklı gibi o fiyata temiz Pro bulunabilir.
İstediğim gibi bulamadım etrafımda.

Son düzenleme:
Çıktığı ilk aydan beri PS4 kullanıcısıyım;
  • Oyunlar çok pahalı.
  • Soğutması çok yetersiz. (Termal macun değişimi ve temizlik yaptım kaç kere) GTA, Fortnite vs. oynarken uçak kaldırıyor.
  • PS Plus da çok pahalı, 40₺/ay, yakında artacaktır. Game Pass'i 3 yıllık Ultimate aldığınızda çok ucuza geliyor (şimdilik) internetten nasıl yapıldığına bakabilirsiniz.
  • Oyunlar cidden pahalı.

Exclusive oyunları oynamayacaksan PS 5'e bütçen yetişmiyorsa Xbox One X ya da Xbox Series S al.

İkisinin farkı ne kadar olur?

Çıktığı ilk aydan beri PS4 kullanıcısıyım;
  • Oyunlar çok pahalı.
  • Soğutması çok yetersiz. (Termal macun değişimi ve temizlik yaptım kaç kere) GTA, Fortnite vs. oynarken uçak kaldırıyor.
  • PS Plus da çok pahalı, 40₺/ay, yakında artacaktır. Game Pass'i 3 yıllık Ultimate aldığınızda çok ucuza geliyor (şimdilik) internetten nasıl yapıldığına bakabilirsiniz.
  • Oyunlar cidden pahalı.

Görünüşe bakılırsa Xbox daha mantıklı duruyor, peki hangi modeli almak mantıklı olur? One X ve Series S denmiş ancak modellerini hiç bilmiyorum açıkçası.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı