PS 4 Oyun Fiyatlari Ve Ps Store

FrknTs

Kilopat
Daha fazla  
Fiyatlar şaka gibi resmen soygun 225 tl civarinda yurdişindaki fiyatlardan nerdeyse 50 $ daha fazla ödüyoruz 5 tane oyun alsan bir ps 4 parasi oyunlari kutulu almak istesedem de ps storedan almak daha karli ama internet hizi akk derken buda ayri bir kabus internetden ucuz oyun ararken bu siteyi buldum
www.worldbazaar.com burada oyunlar diger yerlere gore cok ucuz guvenilir ise buradan almayi planliyorum sizin fikirleriniz neler ? Nereden almak daha mantiklidir ?

Ben aldım adamlar güvenilir ve sıfır ps4 güvenlik bantlı ürün satıyor. Almanı tavsiye ederim. Ama worldbazaar gittigidiyor dükkanından almanı öneririm şu sıfır risk olayından dolayı.

Hala ciddi ciddi Aral veya benzeri yerlerden 200 küsür fiyata oyun alan var mı ya? Gerçekten her PS4 sahibini oyun başı 250 tl veriyor mu zannediyorsunuz? Aral vb. yerlerden sadece bilgisizler ve zenginler oyun alır. Oyunları çeşitli yollarla 50-60 tl'ye bile alabiliyorsunuz. Hiç bir şey bilmiyorsanız açın bir amerika psn hesabı 60$'a alın oyunu mis gibi oynayın sonra da elden çıkarın; paranız cebinizde kalır veya kutulu isterim diyorsanız da girin Gittigidiyor'a 130 tl civarına bir sürü spotçu var gidin oradan alın. Eğer 20-30 gün beklerim derseniz mario128 ve tronix'ti sanırım onlara da bakın yurtdışından toplu halde getirtirseniz gayet uygun fiyata gelebiliyor.

Hala ciddi ciddi Aral veya benzeri yerlerden 200 küsür fiyata oyun alan var mı ya? Gerçekten her PS4 sahibini oyun başı 250 tl veriyor mu zannediyorsunuz? Aral vb. yerlerden sadece bilgisizler ve zenginler oyun alır. Oyunları çeşitli yollarla 50-60 tl'ye bile alabiliyorsunuz. Hiç bir şey bilmiyorsanız açın bir amerika psn hesabı 60$'a alın oyunu mis gibi oynayın sonra da elden çıkarın; paranız cebinizde kalır veya kutulu isterim diyorsanız da girin Gittigidiyor'a 130 tl civarına bir sürü spotçu var gidin oradan alın. Eğer 20-30 gün beklerim derseniz mario128 ve tronix'ti sanırım onlara da bakın yurtdışından toplu halde getirtirseniz gayet uygun fiyata gelebiliyor.
Aynen katılıyorum sana.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı