PS 4 Slim mi yoksa One S mi?

Olsa ne olacak? 2020'de verilen oyunlara baktım genelde eski ve modası geçmiş oyunları veriyorlar sadece Fall Guys vermesi güzel olmuş. Yılda 180₺'ye değer mi bilemem.

Fazlasıyla değer. O eski dediğin oyunlar şu an spider-man verme ihtimali var mesela kötü mü? Ya da RE7 verebilir kötü mü? İlerleyen zamanda Far Cry verecek son çıkanlardan kötü mü? Bana söyle bunu. Mesela indirimlerde çok yüksek. 400 TL bandında olan Primal 50 TL şu an.

Burada görülen oyunların çoğu Gamepass'te yok zaten. Ben PS4 fanboyu değil hatta en son olacak kişiyim ve bunu cidden samimi söylüyorum. Fakat bu benim uzun zamandır yaptığım araştırma ve sonuçta PS4 biraz öne geçiyor.

1601293154703.png

Bu devirde Gamepass kesinlikle bir cevher PS4'e 2K 3K verip oyunlarada 500 TL hatta 1000 TL verip hatta üstüne bir de PS+ mı alacaksınız?

Konu sahibine hayırlı olsun bu arada güzel günlerde kullanın.

Bence ps. Ps'ye en az 3 sene daha destek var dendi. 3 koca yıl. Ve en az.

Eki Görüntüle 683646

Bu devirde Gamepass kesinlikle bir cevher PS4'e 2K 3K verip oyunlarada 500 TL hatta 1000 TL verip hatta üstüne bir de ps+ mı alacaksınız?

Konu sahibine hayırlı olsun bu arada güzel günlerde kullanın.

Teşekkür ederim bir aksilik çıkmaz ise alırım inşallah...
Arkadaşlar PS 4 almak kesinlikle çok mantıksız 2013 yılında çıktı ve hiç ileriye dönük bir konsol değil böyle bir ekonomide kesinlikle Xbox daha avantajlı ve mantıklı.

Xbox One S alırsan tüm eski Xbox oyunlarını oynarsın çünkü geri uyumluluğu var ama PS4 alırsan PS3,PS2,PS1 oyunlarını oynayamazsın. Gamepass gibi bir hizmet sayesinde korsana bulaşmadan hemen hemen her oyunu mis gibi oynarsın. PS4 alıp n'apacaksın? Her oyuna bir sürü para mı vereceksin? Bruh.

Xbox One S alırsan tüm eski Xbox oyunlarını oynarsın çünkü geri uyumluluğu var ama PS4 alırsan PS3, PS2, PS1 oyunlarını oynayamazsın. Gamepass gibi bir hizmet sayesinde korsana bulaşmadan hemen hemen her oyunu mis gibi oynarsın. PS4 alıp n'apacaksın? Her oyuna bir sürü para mı vereceksin? Bruh.

Haklı.

Geri
Yukarı