PS 4'de tüm oyunları oynayan birisinin PS 5 alması mantıklı mı?

Ben de öyle düşünüyorum.

Keşke PC toplasaydınız veya farklılık olması amacıyla Xbox Series X alsaydınız.

Kesinlikle Xbox çok iyi bir konsol ama Türkiye'de maalesef nadir görülüyor ve ayrıca alınmıyor F/P ürünü olan Xbox Series S alınmıyor iken Xbox Series S ile aynı fiyatta olan 10 yıl önce çıkan PlayStation 4 alınıyor gerçekten anlam veremiyorum.

Hocam 7 yıl PS4 kullanmış birisi için oynayabileceği özel oyun sayısı az. Eğer bilgisayarı da yoksa hem konsollara gelmeyen oyunlardan hem de Xbox oyunlarından mahrum kalmış oluyor.

Hocam bilgisayarım var ama Google'yi bile zor açıyor maalesef. Gelen gerçekçi yorumlar beni üzdü keşke konsolu almadan sizlere danışsaydım. Yapacak bir şey yok dolapta GTA 6'yı bekliyoruz.

Kesinlikle Xbox çok iyi bir konsol ama Türkiye'de maalesef nadir görülüyor ve ayrıca alınmıyor F/P ürünü olan Xbox Series S alınmıyor iken Xbox Series S ile aynı fiyatta olan 10 yıl önce çıkan PlayStation 4 alınıyor gerçekten anlam veremiyorum.

Hocam playsation adı Türkiye'de ün yapmış o yüzden.

Onu maalesef ben de anlamıyorum. Ülkemizde gelenekselleşmiş bir PS algısı var. Konsol = PS olarak görülüyor.
Hocam bilgisayarım var ama Google'yi bile zor açıyor maalesef. Gelen gerçekçi yorumlar beni üzdü keşke konsolu almadan sizlere danışsaydım. Yapacak bir şey yok dolapta GTA 6'yı bekliyoruz.
PS5 elbet ki kötü bir konsol değil fakat oynayabileceğiniz daha fazla oyun varken kendinizi bir platforma kısıtlamışsınız. Yoksa 3. parti oyunları her konsola çıkıyor. Oyunsuz kalma gibi bir durumunuz yok. İllaki ileriki zamanlarda özel oyunlar da gelecektir.

Hocam playsation adı Türkiye'de ün yapmış o yüzden.

Üzmeyin hocam kendinizi PlayStation 5 geleceği olan bir konsol.

FIFA oynamak için alıp konsoldan anlamayan kesimin Xbox'tan haberi yok direk PS4 alıyorlar. Hikâyeli oyun seven kişiler de Sony özel oyunlarını oynamak için PS4 alıyor. Dediğiniz konuda özellikle FIFA'cı kesim için haklısınız fakat durum bu şekilde.

FIFA oynamak için alıp konsoldan anlamayan kesimin Xbox'tan haberi yok direk PS4 alıyorlar. Hikâyeli oyun seven kişiler de Sony özel oyunlarını oynamak için PS4 alıyor. Dediğiniz konuda özellikle FIFA'cı kesim için haklısınız fakat durum bu şekilde.

Donanımsal olarak da Xbox daha iyi ama dediğiniz gibi FIFA...

Yeni konular

Geri
Yukarı