PS Plus'da God of War ücretsiz oluyor

O doğru ama Xbox bana çok gereksiz geliyor ve bence eğer güzel bir PC'ye sahipsen Xbox almak mantıksız Xbox PC'nin konsola dönüştürülmuş hali gibi bir şey bence kendine özel pek bir olayı yok.
6000 liraya toplamayı deneyin aynı pc yi hocam. Çok daha uçuk bir fiyat çıkacak.
Klavye fare bağlayarak çoğu oyunu oynayabiliyorsunuz.
O doğru ama Xbox bana çok gereksiz geliyor ve bence eğer güzel bir PC'ye sahipsen Xbox almak mantıksız Xbox PC'nin konsola dönüştürülmuş hali gibi bir şey bence kendine özel pek bir olayı yok.

6000 liraya toplamayı deneyin aynı PC'yi hocam. Çok daha uçuk bir fiyat çıkacak.
Klavye fare bağlayarak çoğu oyunu oynayabiliyorsunuz.

Hocam ben zaten PC varken almak gereksiz olur dedim eğer PC yoksa ve PC gibi bir alet istiyorsan Xbox al ama sen illa bana farklı içerik lazım diyorsan PS'ye yöneliceksin bu kadar basit.

PS+ ile verileceği bayadır biliniyor, siz dikkat etmemişsiniz maalesef.

PS hala 4 senelik oyunun ekmeğini yiyor. Zaman değişti gençler, 7/24 exc. oyun muhabbeti çevirip Xbox gömülen günler geride kaldı. Muhabbeti yapılan başlıca exc.'ler 2023 gelmeden PC'de olacak, bir tek TLOU kaldı. Sadece PS+ hamlesi bile Sony'nin tutuştuğunu gösterir nitelikte.

Sony'nin hangi exc. oyunu eski exc.'leri kadar heyecan uyandırabiliyor, bir oturup insanları gözlemleyin derim. 2022 senesini 2018 verileriyle okuyorsunuz hala.

Tabii ki PC'si iyi olan ve bütçe sıkıntısı olmayan biri için PS her türlü daha mantıklı bir seçenek. Yeni çıkacak oyunları kaldıracak PC'si olmayanlar ise yine el mahkum Outer Worlds 2'ye, Avowed'u oynayamayacak, ortak konsol oyunlarına da 500-600 TL vermek zorunda kalacak, GP'de ise ilk günden erişilebilir olacak. PS, yeni çıkacak exc.'lerini bıraktım, TLOU2'yi dahi sisteme eklemedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı