PS2 alınır mı?

Sherly

Hectopat
Arkadaşlar 2022 yılında PS2 almak gibi delice fikrim var. Çocukken hep istemiştim maalesef çakma famicomlarla büyüdüm. Bütçem maksimum 500-600TL. Orijinal istiyorum. Oyunları çok pahalı maalesef biliyorsunuz ama nedense koleksiyonluk istiyorum :D ucuza çipsiz (çipli olursa da orijinal oyun açabilecek) konsol arıyorum. 1 tane kolu olsa yeterli. Bir de kabloları tabii... Bana yardımcı olur musunuz? (orijinal CD'leri nerede bulabileceğimi derseniz de sevinirim.)

Ucuza fat kasa PS3 al kırıksa PS 2 oyunlarını da oynarsın. Ama kasa kodu CECH04 olsun.
Hiç 600tl bandında maalesef bulamadım en ucuz 1k oluyordu. Bulabilirsen atar mısın ?

Oyunları da var hocam gayet iyi bence.
Sahte CD oyunları ile çalışır yazıyor, orijinal cd açar mı ?

Hiç 600TL bandında maalesef bulamadım en ucuz 1K oluyordu. Bulabilirsen atar mısın?

Sahte CD oyunları ile çalışır yazıyor, orijinal CD açar mı?

Hocam sanırım adam da sadece çakma CD'ler mevcut olduğu için öyle yazmış orijinal CD bulmak zor zaten arayıp konuşmak lazım.

Hocam CECH 2500X serisinden bir PlayStation 3 almanı öneririm PlayStation 1, PlayStation 2 ve PSP oyunlarınıda oynarsın.

Hocam CECH 2500X serisinden bir PlayStation 3 almanı öneririm PlayStation 1, PlayStation 2 ve PSP oyunlarınıda oynarsın.
Bulabilirsen atar mısın ? Bende bir araştıracağım. Oyunları orijinal PS2 CD'si açar mı ? Bir de orijinal PSP oyunlarını ?

Kırılmış bir PS3 al keyfine bak.
Bütün sürümleri eski ps2 oyunlarını açar mı ?

Hocam konuyla alakasız ama sizi bir konuda etiketleyip bir şey sorabilir miyim ekran kartı driveriniz hakkında. R7 240.
Evet hocam ekran kartım R7 240 ve Adrenalin 22.6.1 Recommended (WHQL) sürücüsünü kullanıyorum.
Bulabilirsen atar mısın ? Bende bir araştıracağım. Oyunları orijinal PS2 CD'si açar mı ? Bir de orijinal PSP oyunlarını ?

Bütün sürümleri eski ps2 oyunlarını açar mı ?
Hocam CD, DVD olarak açmıyor PlayStation'a kopyalaman gerekiyor oyunları o en kolay iş yine oyun CD'si ve ya DVD'sini takarak kopyalıyorsun.
Bütün oyunları oynamak için dediğim kod ve o kodun altına PlayStation olması gerekli.

Yeni konular

Geri
Yukarı