PS2 nasıl oyun yüklenir?

Emperor4231

Megapat
Makaleler
1
Yer
Konya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP OMEN 30L, RTX 3060, Ryzen 5 5600X, HyperX 3200Mhz CL22 16GB Dual Kit
Meslek
Kılınç Makina Tarım Sanayi'de çalışıyor
Herkese iyi forumlar. Konunun yasak olmadığını düşünüyorum çünkü artık PS2 oyunu bulmak imkansız gibi. Elimde çipli bir makine var birkaç tane oyun atmak istiyorum. ISO'lar elimde var ama DVD'ye nasıl atacağım bilmiyorum. Bir de flash bellek ile yüklüyorlarmış onu nasıl yapacağız söyleyebilir misiniz?

Herkese iyi forumlar. Konunun yasak olmadığını düşünüyorum çünkü artık PS2 oyunu bulmak imkansız gibi. Elimde çipli bir makine var birkaç tane oyun atmak istiyorum. ISO'lar elimde var ama DVD'ye nasıl atacağım bilmiyorum. Bir de flash bellek ile yüklüyorlarmış onu nasıl yapacağız söyleyebilir misiniz?

Hocam ne ile oynamak istiyorsunuz, DVD mi USB mi?

Hocam çipi nerede taktırabilirim?

İkisi de olabilir ama tercihim DVD'den yana.

DVD'den yana ise Ultra ISO programını indirin.

Free trial olarak indirip kurun.

Bu arada zamanında eski konsollar ve PS1'de bölge sistemi vardı bu konsolda var mı Avrupa Amerika bölge sistemi falan?
DVD'den yana ise Ultra ISO programını indirin.

Free trial olarak indirip kurun.

ISO'yu direkt diske mi kuracağız?

PS2'de yok bütün bölgelerin oyunlarını açabiliyor.

Tamamdır. Peki USB ile nasıl yapacağız? Tek oyun mu yükleyeceğiz yoksa istediğimiz kadar mı yükleyeceğiz?

Yeni konular

Geri
Yukarı