PS2 nasıl oyun yüklenir?

DVD'nin arka tarafının fotoğrafını atar mısınız?
Bir de çipin markasını.

Çipin markasını bilmiyoruz. PS2 fat kasa. Adam yanında 3 oyun verdi. PES 2013 modlu şekilde var onu hiç sıkıntı yaratmadan açıyor. Diğer oyunları ya rsod veriyor ya da siyah ekranda kalıyor ama adam açtığını söyledi hatta Memory Card'ta Save'ler var. Save'leri sıfırlasak bir faydası olur mu?

image.jpg

Çipin markasını bilmiyoruz. PS2 fat kasa. Adam yanında 3 oyun verdi. PES 2013 modlu şekilde var onu hiç sıkıntı yaratmadan açıyor. Diğer oyunları ya rsod veriyor ya da siyah ekranda kalıyor ama adam açtığını söyledi hatta Memory Card'ta Save'ler var. Save'leri sıfırlasak bir faydası olur mu?

Eki Görüntüle 1313656

Yani taktığınız diğer DVD'lerde de rsod alıyor musunuz?
Save'leri sıfırlamayın bir faydası olmaz.
Mor DVD açması lazım ama ya lens ölü ya da DVD ya da çip yok.
PS2 açılırken üçgen ve yuvarlak tuşlarına aynı anda basmayı dener misiniz?

Son düzenleme:
Yani taktığınız diğer DVD'lerde de rsod alıyor musunuz?
Save'leri sıfırlamayın bir faydası olmaz.
Mor DVD açması lazım ama ya lens ölü ya da DVD ya da çip yok.
PS2 açılırken üçgen ve yuvarlak tuşlarına aynı anda basmayı dener misiniz?
Pes 2013 hiç sıkıntı çıkarmadan açılıyor ama diğerlerinde alıyoruz. Bir de diskin içine sadece uLaunch.elf attım
Bu arada Memory Card içinde hiç silinemeyen bir corrupt data bir de Configuration var onu silmedim.

PES 2013 hiç sıkıntı çıkarmadan açılıyor ama diğerlerinde alıyoruz. Bir de diskin içine sadece ulaunch. Elf attım.
Bu arada Memory Card içinde hiç silinemeyen bir corrupt data bir de Configuration var onu silmedim.

DVD yerinizde de sıkıntı olabilir o yüzden dediğim gibi bir internet kafe veya tamirciye gidip bir DVD yazdırma işlemi yapın çalışırsa sizin DVD yerinizde sıkıntı var demektir.

DVD yerinizde de sıkıntı olabilir o yüzden dediğim gibi bir internet kafe veya tamirciye gidip bir DVD yazdırma işlemi yapın çalışırsa sizin DVD yerinizde sıkıntı var demektir.

DVD'mizde sıkıntı yok. Sıkıntı cihazda çünkü önceden DVD yazdırmışlığım oldu düşük boyutlarda. Büyük boyutlarda yazdırınca hata veriyor. Bir de üçgen ile yuvarlağa açılışta bastım ama hiçbir şey olmadı.
Çipten kaynaklı olabilir belki çünkü diski okuyor siyah ekranda kalıyor. Bir de PS3'te kırma işleminde USB'yi diske yakın olana yani 2. Slota takıyorduk bunda da öyle bir şey var mı? Memory Card slotu ya da USB slotu gibi?

DVD'mizde sıkıntı yok. Sıkıntı cihazda çünkü önceden DVD yazdırmışlığım oldu düşük boyutlarda. Büyük boyutlarda yazdırınca hata veriyor. Bir de üçgen ile yuvarlağa açılışta bastım ama hiçbir şey olmadı.
Çipten kaynaklı olabilir belki çünkü diski okuyor siyah ekranda kalıyor. Bir de PS3'te kırma işleminde USB'yi diske yakın olana yani 2. slota takıyorduk bunda da öyle bir şey var mı? Memory Card slotu ya da USB slotu gibi?

Yok Memory Card olmadan da oyuna giriyor çipli PS2'ler.

Hayır Free MC Boot için Memory Card gerekiyor ben anlayamadım siz DVD'lere oyun yükleyerek mi oyun oynamak istiyorsunuz yoksa USB ile mi?

DVD ile oyun atmayı denedik yüksek boyutlu oyunlar olunca diske yazamadık. Sonra son kalan boş diske uLaunch. Elf attım ve boş bir USB içine de FreeMC boot attım. Diski takıyorum makine zırlıyor zırlıyor rsod veriyor. Adamın bize verdiği disklerde zırlamıyor ama onlarda sadece PES 2013 açılıyor diğerleri açılmıyor. Bu arada uLaunch. Elf olan diski açtığında simsiyah ekranda ortadan aşağıya doğru inen pixeller oluyor. Reset atınca da rsod veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı