PS3 4.89 sürümü yayınlandı

@EFE CELİL

Eki Görüntüle 1392994

Hocam başarılı ama sizin attığınız videolar ile kurmadım çünkü o yöntemler ya fixlendi ya da sahte en yakın zamanda rehber yapmayı düşünüyorum.
Ayrıca 4.88'den 3.55'e downgrade yaptım.

4.82'den 3.55e downgrade var zaten nasıl yaptığınızı çok merak ediyorum🤓
Yanlış anlamasan rehber yaptığın zaman beni etiketleyebilir misin?

Son düzenleme:
@ismailaras

Hocam downgrade yapmak için CFW Jailbreak yapman gerekli ve şuan da CFW Jailbreak yapamazsın nedeni site kaynaklı bir sorun Jailbreak sitesi sorunlu.

@ismailaras

Hocam downgrade yapmak için CFW Jailbreak yapman gerekli ve şuan da CFW Jailbreak yapamazsın nedeni site kaynaklı bir sorun Jailbreak sitesi sorunlu.
Bendeki 4.88'i güncellesem herhangi bir şey gider mi? Eskiden gider diyorduk da şimdi bu güncelleme çıkınca nolur bilmiyorum.

Bendeki 4.88'i güncellesem herhangi bir şey gider mi? Eskiden gider diyorduk da şimdi bu güncelleme çıkınca nolur bilmiyorum.
Hocam güncelleme yaparsan HEN'li ise HEN ve MultiMAN'ı kurman gerekli ama CFW ise sadece MultiMAN'ı kurman gerekli MultiMAN'ı kullanıyorsan. Hiçbir oyun ya da save dosyası gitmez.

Hocam güncelleme yaparsan HEN'li ise HEN ve MultiMAN'ı kurman gerekli ama CFW ise sadece MultiMAN'ı kurman gerekli MultiMAN'ı kullanıyorsan. Hiçbir oyun ya da save dosyası gitmez.
Yok zaten kullanıcıdan çıkınca savelerin hepsi gitti. Her şeyi düşünen Sony bir tek bunu düşünmemiş. Adama satıcaktım da psn hesabım da silinmiyodu çıksın diye çıktık saveler de gitti, onun bir önemi yok. Ama kim kuracak şimdi heni falan en baştan. Kalsın böyle o zaman.

Yok zaten kullanıcıdan çıkınca savelerin hepsi gitti. Her şeyi düşünen Sony bir tek bunu düşünmemiş. Adama satacaktım da PSN hesabım da silinmiyordu çıksın diye çıktık saveler de gitti, onun bir önemi yok. Ama kim kuracak şimdi heni falan en baştan. Kalsın böyle o zaman.

Hocam PSN'den nasıl çıkış yapamadın merak ettim aslında ben de hatırlamıyorum PSN'e en son 2013 yılında girmiştim.

Hocam PSN'den nasıl çıkış yapamadın merak ettim aslında ben de hatırlamıyorum PSN'e en son 2013 yılında girmiştim.
çıktım da, giriş yapmaya çalışınca e posta şifre çıkıyordu silinmiyordu da. Ben de kullanıcı 2 oluşturup 1 den çıktım ve ardından sonye sağlam bi sövdüm

Yeni konular

Geri
Yukarı