PS3 alınır mı?

Piyasası oysa alınır. Asgari ücret zammından önce de 750 liraydı, paranın 2x çoğalmasıyla fiyatı 2x arttı. Senin mantığını tam çözemedim ben.
1500 yine de çok. Her şey arttı elbette ama bu konsol da bir yandan eskiyor, hatta tarih oluyor. Piyasası böyle değil 1000'e de bulunuyor.

Herkese merhaba. PS3 almayı düşünüyorum. Bilgisayarım yok. 1500 TL'ye PS3 buldum konsolcu dükkanından (güvenilir bir abimiz) 50 oyunlu. Marmaris içi veya internet üzerinden almam lazım ama internette 2K 2.5k bu paralar verilmez bence. Sizce mantıklı mıdır almak? Yoksa hiç almamak daha mı iyidir?

PS4 almanızı tavsiye ederim PS3 de saracak oyunlar var ama kısıtlı. Bende ilk olarak PS3 kullanıcısıydım güzel oyunları bitirip PS4 ile takas yapıp üstüne 1000TL vermiştim. Şu an PS4 var ama pek oynamıyorum ağabeyim ile FIFA atıyoruz o kadar. Eğer PS4 alacaksanız kırmanızı tavsiye ederim PS3 de kırmak zorunlu zaten.

Herkese merhaba. PS3 almayı düşünüyorum. Bilgisayarım yok. 1500 TL'ye PS3 buldum konsolcu dükkanından (güvenilir bir abimiz) 50 oyunlu. Marmaris içi veya internet üzerinden almam lazım ama internette 2K 2.5k bu paralar verilmez bence. Sizce mantıklı mıdır almak? Yoksa hiç almamak daha mı iyidir?
1500 liracık piyasanın biraz üstünde, e tabii o abine sor özellikleri de söylesin sana sonra biz de yorumlayalım. Bu zamanda alınır mı? Alınır.

Hepsiburada sitesin de 1-2 yıl önce 1400 tl'ye yenilenmiş 56 oyunlu ps3 satılıyordu. O zaman alsaydınız 2-2,5 K vermezdiniz. Ben o zaman 1390 tl gibi bir fiyata almıştım. İçinde 56 tane oyun vardı. 2 sene geçti ve hala 0 sıkıntı tertemiz çalışıyor. Gerçekten yenilenmiş gibiydi çünkü kollar da kasa da falan hiç çizik leke pislik yoktu.

İkinci el Xbox One fat kasa kovala o paralara bulursun PS3 çok eskidi GTA 5'i bile 15-20 FPS zar zor oynatıyor zevk vermez 1500 çok fazla. 2018 de 2000 TL'ye sıfır PS4 aldım ülke her geçen gün geriye gidiyor.

Kesinlikle bütçenizi artırın ve Xbox one veya one s alın hem gamepass ile istediğiniz oyunu oynarsınız.

Geri
Yukarı