PS3 Alınır mı?

Çünkü konsol daha ucuzdur, çoğu oyunu çok rahat oynatır ve yıllar sonra bile desteklediği oynadığı oynatmaya devam eder.

PS3 şu an 2.000 TL civarı ve 2.000 liraya topladığın PC hiçbir oyunu oynatamaz.

2. mesajımı görmediğinizi düşünüyorum.

PS3 şu an 2.000 TL civarı ve 2.000 liraya topladığın PC hiç bir oyunu oynatamaz.
Kesinlikle katılıyorum. Ama internette gezecek adamın işine de PS3 yaramaz. Ha şimdi tarayıcı var diyeceksin de pcde kullanmak başka, konsolda kullanmak başka. Alınmayacak bir konsol değil. Takarsın Gran Turismo 5'ini oynarsın. 6'yı pek beğenmedim bu arada ondan yazmadım :D

640P'de 30 FPS bile tam olarak stabil olmayıp, hayvan gibi downgrade yiyen bir oyunun performansına güzel diyorsan, bilemiyorum artık.

Hocam PlayStation 3 oyunlara göre çözünürlük değiştiriyor örneğin GTA V'yi 720P'de açıyor. Bu arada downgrade bambaşka bir işlem drop desen anlardım da oyun oynarken nasıl sürüm düşürüyor onu anlamadım.

Hocam PlayStation 3 oyunlara göre çözünürlük değiştiriyor örneğin GTA V'yi 720P'de açıyor. Bu arada downgrade bambaşka bir işlem drop desen anlardım da oyun oynarken nasıl sürüm düşürüyor onu anlamadım.
Ya adam kötüleyecek ya bir şey sallıyor işte :D Sürüm düşürüyor herhalde oyun oynama esnasında. Koskoca hen cfw yapan herifler bunu yapamadı helal olsun...

Grafik farkı gayet bariz olan bir şey, PS4'ten itibaren oyun PC sürümündekiyle benzer bir grafik yapısına sahip. Ben de biliyorum 24 Pixel Shader'a sahip bir GPU'nun nasıl performans göstereceğini. Konsol kendi bazında iyi zaten GTA 5'i oynatması bir mucize ama bu iyi olduğu veya sırf GTA 5 için alınacaksa azıcık bir fark ile Xbox One alınabileceği gerçeğini de değiştirmez. PS3'ün değerli olmasının sebebi özel oyunları. Kas gücü berbat bir konsol; bu, bu kadar basit. Kanıt:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Alttaki video RDR performansı:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
profilime girdi mesajlarıma beğenmedim atıyor.
Tek mesajına beğenmedim attım, nereden sallıyorsun?

Geri
Yukarı