PS3 bu zamanda alınır mı?

Lise sınavında 2 yanlış yaparsan o puanın altına düşersin ki son yıllarda sorular gerçekten çok kazık. Matematik net ortalaması 3 olan sınavda 18 doğru yapmak, hiçbir kaynakta olmayan Fen sorularının hepsini doğru yapmak ve tüm sözeli doğru çözmek çok zor olur.

5000 TL'lik PC ile şu an ancak mario oynarsın. Piyasaya bak oyun oynatabilen ekran kartı RAM HDD işlemci sadece bunlar 6000 civarı...
Yerinde olsam 1000 Euro'luk PC'yi seçer şimdilik bir tane PS3 ile idare ederdim sınavdan sonrada gelsin PC.

Öncelikle merhabalar. Babam lise sınavında istediğim okulu (taban puanı 483) kazanırsam 1000 Euro'luk PC alacağını söyledi. Ya da dedi ki istersen sömestr'da 5000 TL'lik PC alayım dedi. Ben de o okulu kazanırım dedim. Sömestr'a kadar fikrini değiştirebilirsin dedi. 1000 Euro'luk PC'yi seçersen sınava kadar da (1, 5 yıl) PS3 alırım dedi. Yani sizce bu zamanda PS3 alsam 1, 5 yıl civarı kullanabilir miyim? Ayrıca sizce 1000 Euro'luk PC + PS3 mü iyi 1, 5 yıl sonrası için yoksa 3-4 ay sonra 5000 TL'lik PC mi? İyi forumlar.

İlkin sınavı bir kazan sonra düşünürsün bunları git sınavına odaklan şimdilik.

Öncelikle merhabalar. Babam lise sınavında istediğim okulu (taban puanı 483) kazanırsam 1000 Euro'luk PC alacağını söyledi. Ya da dedi ki istersen sömestr'da 5000 TL'lik PC alayım dedi. Ben de o okulu kazanırım dedim. Sömestr'a kadar fikrini değiştirebilirsin dedi. 1000 Euro'luk PC'yi seçersen sınava kadar da (1, 5 yıl) PS3 alırım dedi. Yani sizce bu zamanda PS3 alsam 1, 5 yıl civarı kullanabilir miyim? Ayrıca sizce 1000 Euro'luk PC + PS3 mü iyi 1, 5 yıl sonrası için yoksa 3-4 ay sonra 5000 TL'lik PC mi? İyi forumlar.
Ben 2012 de ilk çıktığında aldım o zamandan bu zamana kadar 100 oyun rahat bitirmişimdir ama ps 4 ve ps 5 çıktığı için onlara nazaran yavaş kalıyor haberin olsun

Geri
Yukarı