PS3 fat delid yapmak değer mi?

PS3 için mi 1000 istiyorlar yoksa PS4 mü? O kazıkçılardan bırak PS3'ü toplu iğne almam. Ayrıca ister FAT kasa ister Süper Slim olsun PS3'ün ederi maksimum 500 TL'dir.
Keşke PS4 e isteseler. PS4 2000 liradan ucuz olanları. Yazık vallaha.
Sahibinden de bu ilanlar. Hem Corona muhabbeti falan var ya dursun bakalım konsol. Bitince satarım şu salgın.

Geçen sene 250-300 liradan zor satılan PS3'ler şimdi 700 liradan başlıyor. Slim kasalar 1000, PS4 Fat kasa +1 kol 2000 liradan başlıyor.

Türk milleti bro. Hoşgeldin. Bir insan nasıl bu kadar hayvanlaşır? Ya 2500 lira ne demek ya? Zaten bu aletin sıfırı şu krizden önce 2200 idi. Ne ara 2.el 2500-3000'e dayandı.

Bu vakitte bu kan emici şerefsizlere bırak 700 lirayı, 7 liraya satsın, gene de almam. Ama serbest piyasa.

Xbox One falan bak. PS4'e gidip 2000+ verme. Ben One S +2 kol 1200 aldım. Gayet ideal.

Ayrıca PS3 Fat kasalarda delid işlemi 20 dereceye kadar fark ettirebiliyor. Ama çok çok riskli bir işlem. İnternette RSX kapağı için Japon yapıştırıcısı döken vardı XDR RAM'lerin üstüne.

Birde cihazı satmak istemiyorsan, ömür boyu sende kalacaksa cihazı aç, tüm ızgara, sogutucu blok, güç kaynağı falan hepsini dağıt, basınçlı hava ile temizle. 1 toz bile kalmasın. Daha sonra delid. Cihazın bi 10 yıl daha ömrü olur :)

Geçen sene 250-300 liradan zor satılan PS3'ler şimdi 700 liradan başlıyor. Slim kasalar 1000, PS4 Fat kasa +1 kol 2000 liradan başlıyor.

Türk milleti bro. Hoşgeldin. Bir insan nasıl bu kadar hayvanlaşır? Ya 2500 lira ne demek ya? Zaten bu aletin sıfırı şu krizden önce 2200 idi. Ne ara 2.el 2500-3000'e dayandı.

Bu vakitte bu kan emici şerefsizlere bırak 700 lirayı, 7 liraya satsın, gene de almam. Ama serbest piyasa.

Xbox One falan bak. PS4'e gidip 2000+ verme. Ben One S +2 kol 1200 aldım. Gayet ideal.

Ayrıca PS3 Fat kasalarda delid işlemi 20 dereceye kadar fark ettirebiliyor. Ama çok çok riskli bir işlem. İnternette RSX kapağı için Japon yapıştırıcısı döken vardı XDR RAM'lerin üstüne.

Birde cihazı satmak istemiyorsan, ömür boyu sende kalacaksa cihazı aç, tüm ızgara, sogutucu blok, güç kaynağı falan hepsini dağıt, basınçlı hava ile temizle. 1 toz bile kalmasın. Daha sonra delid. Cihazın bi 10 yıl daha ömrü olur :)
Konsolu sonsuza dek tutmak amacım değil 😋. Seneye üniv sınavım var. Yazın bari oynarım diye uğraşıyorum. Cooler Master HTK-002 kullanacağım. Elimde o var. Ama de-lid yapacağım yarın. Haber veririm bozdum mu yoksa yaptım mı diye. Birlikte guleriz😅.

Bu yapıştırıcı muhabbetini doğru bulmuyorum ben.
Bide yapıştırmanin manası yok bence.
İlk fanı ayarlamayi deneyeyim olmaz ise de-lid mecbur. Yoksa konsol gg😋

Son düzenleme:
Türkçe kaynaklardan yardım çıkmaz. Daha iyi fikir edinmen için yabancı forumlarda gezmen gerek.

Türkçe kaynaklardan yardım çıkmaz. Daha iyi fikir edinmen için yabancı forumlarda gezmen gerek.
Hocam doğruyu söylemek gerekirse siz, Cruslan dışında ve bir kaç arkadaş dışında sürekli yabancı kaynaklardan bakıyorum. Genelde Reddit işimi görür.
NSC Mods var YouTube'da. Ordan takip edicem Delid işini teşekkürler.
Bu Heykel bıçağı lazım. Onla sökülüyormus

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı