PS3 fat delid yapmak değer mi?

Ali52521

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Soru bu. Ihs in altındaki termal macun malum kurulmuştur. Yenilesem mi diye düşünmüştüm. Değer mi? Ve RSX in ıhs'ini çıkartınca geri takarken yapıştırmak lazım ya termal yapıştırıcı vs var mı?

@Ali52521
Conta silikonu ile sanırım. Bence asıl mesele zarar vermeden nasıl çıkaracağınız. Normal bir termal macun yenilemesi ile ısınma sorunu çözulebiliyorsa riske atmaya gerek yok. Son çare olarak yapın bence

Son düzenleme:
Bence FAT kasayı satıp Süper Slim alın, hem güç tüketimi hem de eski mimari üretim olmasından dolayı. Gerçi şu gündemde alım yapmamak lazım.

Bence FAT kasayı satıp Süper Slim alın, hem güç tüketimi hem de eski mimari üretim olmasından dolayı. Gerçi şu gündemde alım yapmamak lazım.
Elimde bir de xbox 360 var😊. Satıp biraz daha para koyup PS4 alacaktım covid-19 salgını olmasaydı.
Ve 2.si fırsatçı arkadaşlar dayamış fiyatı 1000 tllere. Alamam maalesef bu sıralar.

Elimde bir de xbox 360 var😊. Satıp biraz daha para koyup PS4 alacaktım covid-19 salgını olmasaydı.
Ve 2.si fırsatçı arkadaşlar dayamış fiyatı 1000 tllere. Alamam maalesef bu sıralar.
PS3 için mi 1000 istiyorlar yoksa PS4 mü? O kazıkçılardan bırak PS3'ü toplu iğne almam. Ayrıca ister FAT kasa ister Süper Slim olsun PS3'ün ederi maksimum 500 TL'dir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı