Çözüldü PS3 ferrox ve multiMAN yükleme

• Konuyu başlatan Lixs
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 149
  • Görüntüleme 5B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lixs

Hectopat
Modlanmış bir Jailbreak yapmak istiyorum.
Ferrox stabil olduğunu öğrendim bu yüzden ferrox kuracağım. Sanırım ferrox yetmiyor MultiMAN'de kurmam gerek.
İkisini kurup oyun atmayı öğrenebileceğim bir kaynak var mı?

( Kendim yapamasam bile dayıma yaptırabilirim ihtiyacım olan kaynak )

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorunu çözebildik. Öncelikli olarak cihaz CFW desteklemesine rağmen 4.90 sürümüne kırık olmadan güncellendiği için HEN kurmak zorunda kaldık. Daha sonra NTFS diskleri görüntülemek için multiMAN üzerinden PFS konfigürasyonu yaptık. Konsola istenildiği gibi oyun yüklenebiliyor. PS3 kırma süreci ile ilgili bilgileri bu konuyu okuyarak öğrenebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tamam gözüktü pvd ye tıkladım şimdi napayım
Oh be. Bi an stres oldum olmayacak diye, yoksa çok uğraşacaktık Hocam :D
Dediklerimi adım adım uygulayın:
  1. multiMAN'dan NTFS Belleğinizdeki dosyaları kopyalayın.
  2. multiMAN'dan "hdd_000" dizinine gelin.
  3. Ardından "GAMES" yazılı olan klasörü açın.
  4. Klasör içinde "Red Dead Redemption" adlı yeni klasör açın.
  5. Belleğinizden kopyaladığınız oyun dosyalarını yeni oluşturduğunuz klasöre yapıştırın.

Bunlar var dosyada hocam.

Bunlarımı yapayım.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    155,9 KB · Görüntüleme: 9
Tamam gözüktü pvd ye tıkladım şimdi ne yapayım?

Hocam Instagram geçin burada mesajda süre sınırı var.

@koztrue
Hocam Instagram'dan haberleşmek pek etik değil forum için. Eğer zaman aşımınız oluyorsa yazdıklarımı uygulayın, sorunlarınızı Instagram'dan iletirsiniz.

Bunlar var dosyada hocam.

Bunlarımı yapayım.
Hocam doğrudan RDR dosyasını kopyalayıp dediğim dizinin içine yapıştırın. Siz klasör içindeki resmi attığınız için yeni klasör oluşturmanızı istedim. Bu işlemi uyguladığınızda multiMAN arayüzünde oyun gözükmeli.

Hocam Instagram'dan haberleşmek pek etik değil forum için. Eğer zaman aşımınız oluyorsa yazdıklarımı uygulayın, sorunlarınızı Instagram'dan iletirsiniz.

Hocam fotodaki belgelerin hepsini mi atatım.

Hocam doğrudan RDR dosyasını kopyalayıp dediğim dizinin içine yapıştırın. Siz klasör içindeki resmi attığınız için yeni klasör oluşturmanızı istedim. Bu işlemi uyguladığınızda multiMAN arayüzünde oyun gözükmeli.

Hocam fotodaki belgelerin hepsinimi atayım RDR2 yazanımı dadecd.

Hocam sizin dosya DLC ile beraber sanırım. Çünkü normal RDR 1-2 GB daha az boyutu. Neyse, umarım çalışır.

DLC ile olabilir evet :D

Hocam ikk başta Games'te klasör açmadıydım iptal ettim öyle açtım klasörün içine yapıştırdım şimdi.

Hocam GT5 mod kurmayı da başka bir konuda öğreitr misiniz ileride?

Bu gidişle ya en destansı PlayStation konusu olacağız ya da ban yiyeceğiz.

@Lixs Hocam benim ayrılmam gerek. Cevap verirseniz dönüş yapamayabilirim, yarın cevaplarım sorularınızı. Siz yazdıklarımı uygulayın, açılmazsa size çalışan bir link paylaşırım. Umarım anlayışla karşılıyorsunuzdur. İyi geceler diliyorum size...

@Lixs Hocam benim ayrılmam gerek. Cevap verirseniz dönüş yapamayabilirim, yarın cevaplarım sorularınızı. Siz yazdıklarımı uygulayın, açılmazsa size çalışan bir link paylaşırım. Umarım anlayışla karşılıyorsunuzdur. İyi geceler diliyorum size...

Ne demek hocam iyi geceler dilerim :D
Tek sorum var diğer iki belgeyi ne yapacağım?

Yeni konular

Geri
Yukarı