PS3 GTA IV Türkçe yama nasıl yapılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İlk öncelikle oyun ana ekranda olmaması lazım. Bles blus sadece MultiMAN'da çalışır. İndirdiğin dosyanın sonu. Bles veya. Blus ile bitiyorsa ve multimanında hiç oyun yoksa bilgisayardan Games adlı klasör oluştur. Sonra bles veya blus oyununu bu dosyanın içine at. Ondan sonra flaşı PS3'ün sağ portuna tak ve MultiMAN'ı aç. Açtıktan sonra aynı anda select ve start tuşlarına bas bastıktan sonra sol üstte “PS3 root” diye bir yer var. Oraya gir sonra aşağıda flash belleğine gir. Oradan içine bles veya blus kurulu olan Games dosyasını yuvarlağa basıp kopyala de. Sonra bir geri gel ve “hdd_0”ın içine gir ve Games klasörünü buraya kopyala. Ondan sonra MultiMAN'da oyun bölümüne gel ve yenile oyun zaten gözükecektir.
Bilgisayar yok, telefondan dediklerinin hepsini yapmıştım çalışmayınca ana ekranda denedim olmadı. En sonunda Store'dan alıcam bu gidişle. Neden NPUB olmaz ki?

Bilgisayar yok, telefondan dediklerinin hepsini yapmıştım çalışmayınca ana ekranda denedim olmadı. En sonunda Store'dan alacağım bu gidişle. Neden npub olmaz ki?

Çünkü Nbup'u Game destekler Game de yamayı desteklemez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neyse sıkıntı değil ben yaparım açarım yaparsam haber veririm ama illa sende yapmak istiyorsan bir internet kafede yapabilirsin herhalde.

Çok uğraştırdı vallahi. Store'da satılan versiyon blus veya bles ise alayım onu kurarım ona.

Ben sana direk Türkçe yamalı oyunu atsam olur mu?

Neyse sıkıntı değil ben yaparım açarım yaparsam haber veririm ama illa sende yapmak istiyorsan bir internet kafede yapabilirsin herhalde.

Yapabilirsem.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yapabilirsem.
Nası olucak eğer olursa atabilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı